دسته‌ها
اخبار

تریلر The Continental: جان ویک به دهه 1970 سفر می کند


فرنچایز جان ویک به دهه 1970 برمی گردد تا در هتل معروف فیلم در قاره ای. Pea، اولین تیزر تری، خود را از این رویداد سه ،متی منتشر کرد که قرار است اوا، امسال منتشر شود.

قاره ای وینستون اسکات جوان را دنبال می کند (آمبولانس کالین وودل) در حالی که زندگی در نیویورک دهه 1970 را مرور می کند. این سریال به بررسی هتل آشنا می پردازد که به ،وان پناهگاه امن برای قاتلان عمل می کند. قاره ای روی سوابق وینستون و چگونگی صعود او به رتبه ها برای تبدیل شدن به مالک هتل تمرکز خواهد کرد. خلاصه داستان: “وینستون مسیر مرگباری را در دنیای اموات اسرارآمیز هتل ترسیم می کند و در ت، دل،اش برای تصرف هتلی که در نهایت تاج و تخت آینده خود را می گیرد.”

The Continental: From the World of John Wick | تیزر رسمی | طاووس اصل

ستاره برتر مل گیبسون است (کاربر ریج) که نقش شخصیتی به نام کورمک را بازی می کند. شخصیت گیبسون به طور قابل توجهی در فیلم غایب است. جدا از وودل و گیبسون، قاره ای بازیگران شامل میشل پرادا (زندگی)، بن رابسون (وایکینگ ها، هوبرت پوینت دو ژور (پرنده پروردگار خوبنون کیت (خدمتکار خانهجسیکا آلن (ترس)، آیومید آدگون (تصنیف پرندگان آوازخوان و مارهاجرمی باب (عروسک روسی)و پیتر گرین (داستان عامهپسند).

قاره ای توسط Greg Coolidge، Kirk Ward و Shawn Simmons که همگی در Prime Video’s کار کرده اند، توسعه، نوشته و تولید شده است. وین. آلبرت هیوز (آنهایی که سرکشی می کنند) به ،وان کارگردان ،مت اول و سوم عمل می کند، در حالی که شارلوت برندستروم (ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت) ،مت دوم را کارگرد، می کند.

مردی بیرون یک هتل روی پوستر فیلم The Continental ایستاده است.
طاووس

سال 2023 یک سال تبلیغاتی برای فرنچایز جان ویک بوده است. فصل 4 بیش از 300 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخته است و باید پس از اکران خود به پردرآمدترین فیلم این مجموعه تبدیل شود. بعلاوه قاره ای، فرنچایز در حال دریافت اسپین آف دیگری با فیلم است یک رقصندهa، که در 7 ژوئن 2024 منتشر می شود.

قاره ای در سپتامبر 2023 به Pea، می رود.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/movies/continental-trailer-john-wick-spinoff-series/