دسته‌ها
اخبار

بهترین VPN برای چین در سال 2023


این محتوا در ابتدا برای مخاطبان آمریکایی در Mashable ظاهر شد و برای مخاطبان بریت،ا اقتباس شده است.

VPN ها برای همه افراد در سراسر جهان مفید هستند، اما این سرویس های قدرتمند امنیت سایبری هنگامی که به کشوری سفر می کنید که محدودیت های شدیدی در استفاده از اینترنت دارد، مانند چین، اهمیت بیشتری دارند. اگر قصد سفر به چین را دارید یا این کشور را خانه خود کرده اید، می تو،د از استفاده از VPN بهره مند شوید.

آیا به VPN در چین نیاز دارید؟

احتمالاً درباره سانسور اینترنت چین چیزهای زیادی شنیده و خوانده اید، اما واقعاً چه م،ایی برای کاربران متوسط ​​اینترنت در این کشور دارد؟ آنچه قابل درک است این است که ،ت چین دسترسی به وب سایت های خارجی را مسدود کرده و ترافیک اینترنت فرامرزی را کند می کند. ،ت محتوا را عمدتاً به دلایل سیاسی و همچنین برای حفظ کنترل خود بر جمعیت سانسور می کند.

این سیستم سانسور “دیوار آتش بزرگ” نامیده می شود و بزرگترین سیستم در نوع خود در جهان است. اگر به این کشور پهناور سفر می کنید، امتیازات اینترنت شما به شدت محدود خواهد شد. خوشبختانه این تجربه ای نیست که بیشتر مردم با آن آشنا هستند، اما برای شهروندان چینی عادی شده است.

اگر به این کشور سفر می کنید، می تو،د با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN، این سیستم را دور بزنید. آن را از ما بگیرید: لازم نیست در چین بلاک شوید. در حالی که استفاده از VPN در چین از نظر فنی قانونی است، ارائه دهندگان یک بازی موش و گربه را با مقامات انجام می دهند که به طور دوره ای سرکوب می کنند و سعی می کنند سرورها را مسدود کنند و پهنای باند دریچه گاز را مسدود کنند که باعث آزار کاربران اینترنت می شود.

کاربران در چین در صورت مسدود شدن VPN ممکن است مجبور به تعویض VPN شوند، اما داشتن آن برای هر ،ی که می‌خواهد بدون محدودیت به وب‌سایت‌های خارجی، از سایت‌های خبری گرفته تا رسانه‌های اجتماعی و گوگل دسترسی داشته باشد، ضروری است. اگر در تعطیلات در چین هستید، برای ارسال ع،‌های فوری در اینستاگرام و برقراری ارتباط با دوستان با استفاده از Whatsapp به VPN نیاز دارید. این به این دلیل است که VPN ها یک آدرس IP مجازی اختصاص می دهند تا موقعیت مک، واقعی شما را از دیگران پنهان کنند و به شما امکان می دهند اقدامات مسدودسازی جغرافیایی و سانسور را دور بزنید، گویی در جایی بدون آنها مستقر هستید. VPN ها همچنین داده ها را رمزگذاری می کنند و رایانه یا دستگاه شما را برای دیدن آنچه دانلود می کنید برای دیگران غیرممکن می کند، که در کشوری که نظارت در آن اولویت اصلی مقامات است مفید است.

هنگام استفاده از VPN در چین چه مواردی را باید در نظر بگیرید؟

اولین چیزی که در هنگام استفاده از VPN در چین باید در نظر گرفت این است که اگرچه کاملاً قانونی است، اما مقامات با آن مخالفت خواهند کرد. این چیز ساده ای نیست و قبل از هر تصمیمی باید در مورد اولویت های خود با دقت فکر کنید. دومین چیزی که باید در مورد VPN ها در چین بد،د این است که نصب آن قبل از ورود آسان تر است.

شماره سرور و مکان (در صورت امکان در چین)، سرعت بالا و لایه‌های امنیتی اضافی همه موارد مهمی هستند که باید در VPN به دنبال آنها باشید. خدمات قابل اعتماد مشتری نیز یک نکته مهم است، زیرا اگر در حین حضور با مشکلات فنی مواجه شدید، اگر نتو،د عیب یابی کنید، سریعترین خدمات موجود برای شما مفید نخواهد بود.

بهترین VPN برای چین چیست؟

برای کمک به شما در تصمیم گیری، ما مجموعه ای از بهترین VPN ها را برای چین، از جمله سرویس های محبوبی مانند PureVPN، فهرست کرده ایم.(در یک برگه جدید باز می شود) و NorthVPN(در یک برگه جدید باز می شود). تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک گزینه مورد علاقه را از این لیست انتخاب کنید.

اینها بهترین VPN ها برای چین در سال 2023 هستند.
منبع: https://mashable.com/uk/roundup/best-vpn-for-،a-uk