دسته‌ها
اخبار

بهترین هدفون های بی سیم باز برای سال 2023


اگرچه بهترین هدفون‌های بی‌سیم معمولاً با نوک گوش سیلی، عرضه می‌شوند، اما همه احساس گیر ، نوک گوش در گوش خود را دوست ندارند. می تواند باعث خستگی گوش و سایر ناراحتی ها شود. بسیاری از مردم هدفون‌های بدون نوک را ترجیح می‌دهند که به راحتی در گوش شما قرار می‌گیرند یا بالای آن قرار می‌گیرند. این هدفون‌ها بدون هیچ نوکی که درایور بلندگوی هدفون را نمی‌پوشاند، جوانه‌های باز نامیده می‌شوند. محبوب‌ترین هدفون‌های باز، ایرپادهای استاندارد اپل هستند که اکنون روی آن‌ها قرار دارند نسل سوم (اپل همچنین هنوز هم می فروشد نسل دوم AirPods).

هدفون های باز نیز از مزایای ایمنی برخوردار هستند. از آنجایی که آنها مجرای گوش شما را نمی‌بندند، به صدای محیط اجازه ورود می‌دهند تا بتو،د آنچه را که در اطرافتان می‌گذرد بشنوید. این می تواند یک ویژگی مهم برای برخی از افراد، از جمله دوندگان و دوچرخه سوار، باشد که می خواهند نزدیک شدن ماشین ها را بشنوند. با این حال، نقطه ضعف باز بودن آنها این است که اگر در یک محیط پر سر و صدا هستید، صدای محیط شنیدن آنچه را که به آن گوش می دهید سخت تر می کند. همچنین، هدفون‌های باز برای تولید باس قوی مشکل‌تری دارند که بر کیفیت صدا تأثیر می‌گذارد.

در اینجا نگاهی به جوانه های سبک باز بالا آورده ایم. من این فهرست را به‌روزرس، می‌کنم تا نامزدهای شایسته‌تری را آزمایش کنم.

بیشتر بخو،د: 22 بهترین هدفون بی سیم واقعی برای سال 2023

اسکرین شات توسط David Carnoy/CNET

هشدارهای قیمتی برای هدفون‌های SoundPEATS True Wireless Earbuds Bluetooth 5.0 با هدفون‌های استریو داخلی میکروفون برای ورزش، باس عمیق، تماس‌های دو گوش، جفت شدن یک مرحله‌ای، 35 ساعت زمان پخش، TrueFree Plus ارتقا یافته دریافت می‌کنید.

چیزی که این جوانه‌های Soundpeats Air3 Deluxe HS را خاص می‌کند این است که به طرز شگفت‌انگیزی برای هدفون‌های باز خوب به نظر می‌رسند — آنها بسیار نزدیک به چیزی هستند که از AirPods 3 اپل برای صدا دریافت می‌کنید. علاوه بر این، آنها از کدک صوتی LDAC سونی برای دستگاه هایی که آن را ارائه می دهند پشتیب، می کنند. تعداد زیادی هدفون باز ارزان قیمت صدای خوبی ندارند، اما این Soundpeat ها پاسخ باس و وضوح خوبی دارند. آنها همچنین برای برقراری تماس خوب هستند و حالت بازی با تاخیر کم دارند.

دیوید کارنوی/CNET

در حال دریافت هشدار قیمت برای Apple AirPods 3 (مگ سیف کیس) هستید.

عمر باتری

دارای امتیاز تا 6 ساعت

حذف نویز

خیر

چند نقطه ای

خیر

نوع هدفون

هدفون های بی سیم

ضد آب

بله (IPX4 — ضد پاشش)

یک نگاهی به طراحی جدید آن بیندازید ایرپادهای نسل سوم (179 دلار)و اولین چیزی که احتمالاً به آن فکر خواهید کرد این است: “آنها شبیه AirPods Pro بدون نوک گوش هستند.” شما اشتباه نمی کنید. در حالی که آنها بیشتر از دوقلوهای همسان برادر هستند، ایرپادهای نسل سوم شبیه به ایرپاد پرو هستند، با همان ساقه های کوتاه تر و همان کنترل های گیره مانند پرو. جدای از تغییر طراحی، که باید بیشتر از ایرپادهای نسل دوم (اگرچه گوش‌های خیلی کوچک نیستند) برای ا،ر گوش‌ها من،‌تر باشد، بزرگترین تغییر در کیفیت صدا است: بسیار بهبود یافته است. همچنین، عمر باتری بهتر است و AirPods 3 رسما در برابر آب مقاوم است و از ویژگی فراگیر مجازی صوتی فضایی اپل (فقط برای کاربران اپل) پشتیب، می کند.

بررسی Apple AirPods 3 ما را بخو،د.

دیوید کارنوی/CNET

هشدارهای قیمت Sony LinkBuds (خا،تری) را دریافت می‌کنید

عمر باتری

5.5 ساعت

حذف نویز

خیر

چند نقطه ای

خیر

نوع هدفون

هدفون های بی سیم

ضد آب

بله (IPX4 — ضد پاشش)

LinkBuds به یک م،ا پاسخ سونی به AirPods استاندارد اپل است. در حالی که آنها به خوبی هدفون های عایق صدا WF-1000XM4 پرچمدار سونی نیستند، طراحی محتاطانه، مبتکرانه و تن، ایمن تر نسبت به ایرپادها و همچنین صدای خوب و عملکرد تماس صوتی بسیار خوب ارائه می دهند.

مانند ایرپادهای نسل سوم، طراحی باز آنها به شما امکان می‌دهد دنیای بیرون را بشنوید – هدف حلقه همین است. این باعث می‌شود آنها انتخاب خوبی برای افرادی باشند که به دلایل ایمنی می‌خواهند آنچه را که در اطرافشان می‌گذرد بشنوند یا دوست ندارند نوک گوش در گوش‌هایشان گیر کرده باشد. آنها همچنین دارای چند ویژگی اضافی متمایز هستند، از جمله Speak to Chat و Wide Area Tap. به جای ضربه زدن بر روی یک جوانه، می تو،د روی صورت خود، درست جلوی گوش خود ضربه بزنید تا پخش را کنترل کنید.

آنها IPX4 ضد پاشیده شدن هستند و به لطف باله هایشان – سونی آنها را Arc Supporters می نامد – به طور ایمن در گوش شما قفل می شوند و برای دویدن و سایر فعالیت های ورزشی به خوبی عمل می کنند.

بررسی Sony LinkBuds ما را بخو،د.

آمازون

در حال دریافت هشدارهای قیمت برای 1More ComfoBuds (سیاه) هستید

عمر باتری

دارای امتیاز تا 4 ساعت

حذف نویز

بله (ANC)

چند نقطه ای

خیر

نوع هدفون

هدفون های بی سیم

ضد آب

بله (IPX5 — حفاظت در برابر جریان های آب کم فشار)

1More برداشت کمی متفاوت از AirPods استاندارد برای ،، دارد که در نگه داشتن آنها در گوش خود مشکل دارند. ComfoBuds 2 دارای نوک گوش کوچکی است که به محکم ، آنها در گوش شما کمک می کند. این نسخه نسل دوم صدای بهبود یافته ای را نسبت به نسخه های اصلی با باس بهتر ارائه می دهد (هنوز صدای خوبی نیست، اما برای پول خوب است). همانطور که از نام آنها پیداست، آنها سبک وزن هستند، پوشیدن آنها راحت است و برای برقراری تماس به خوبی کار می کنند.

شایان ذکر است که کیس شارژ آنها به طرز قابل توجهی باریک و جمع و جور است. شبیه یک نان هات داگ کوچک است. آنها IPX5 ضد آب هستند و در رنگ مشکی نیز موجود هستند.

آنجلا لانگ/CNET

در حال دریافت هشدار قیمت برای Apple AirPods 2019 (مورد شارژ) هستید

عمر باتری

دارای امتیاز تا 5 ساعت

حذف نویز

خیر

چند نقطه ای

خیر

نوع هدفون

هدفون های بی سیم

ضد آب

بله (IPX4 — ضد پاشش)

ایرپادهای جدید (نسل سوم) ارتقای خوبی نسبت به ایرپادهای نسل دوم هستند. گفتنی است، AirPods 2 که در سال 2019 عرضه شد، اکنون با قیمتی در حدود 100 دلار و گاهی اوقات کمی کمتر به فروش می رسد. در حالی که صدای آنها به خوبی AirPods 3 نیست و ساقه بلندتری دارند، اما بهتر به گوش برخی افراد می آیند. ،، که گوش های کوچکتری دارند ممکن است این ایرپادهای قدیمی را به دلیل طراحی کمی کوچکتر ترجیح دهند.

بررسی Apple AirPods 2019 ما را بخو،د.

خوان گارزون / CNET

هشدارهای قیمت Samsung Galaxy Buds Live (مشکی) را دریافت می‌کنید

عمر باتری

دارای امتیاز تا 8 ساعت

حذف نویز

بله (ANC)

چند نقطه ای

خیر

نوع هدفون

هدفون های بی سیم

ضد آب

بله (IPX2 — مقاوم در برابر تعریق و محافظت در برابر پاشش نور)

در مورد طراحی لوبیایی شکل Samsung Galaxy Buds Live چه می خواهید بگویید، اما مطمئناً نوآورانه است. مانند ایرپادهای استاندارد، طراحی باز دارند، بنابراین نمی‌تو،د نوک گوش را در گوش خود فرو کنید. پوشیدن آن‌ها راحت‌تر و ایمن‌تر از AirPods روی گوش من قرار می‌گیرد. این جوانه‌های بی‌سیم محتاط هستند و اساساً همسطح با گوش شما قرار می‌گیرند، که صدای باد هنگام دوچرخه‌سواری را کاهش می‌دهد. من به طور منظم از آنها برای دویدن و دوچرخه سواری استفاده می کنم، و اگر به خوبی با گوش شما من، باشند برای فعالیت های ورزشی عالی هستند. اما یک اخطار: برخی از افراد تن، مطمئنی دریافت نمی‌کنند، بنابراین آنها را از ،ده‌فروشی ،یداری کنید که سیاست بازگشت خوبی دارد.

آنها صدای خوبی ارائه می دهند و به خوبی به ،وان یک هدست برای برقراری تماس با کاهش نویز پس زمینه خوب کار می کنند تا تماس گیرندگان بتوانند صدای شما را حتی زم، که در محیط های پر سر و صداتر هستید به وضوح بشنوند. در حالی که آنها دارای قابلیت حذف نویز فعال هستند، در مقایسه با حذف نویز در هدفون هایی که طراحی عایق صدا دارند، ملایم است. به عبارت دیگر، آنها را به خاطر طراحی و صدایشان ب،ید، نه ویژگی های حذف نویزشان.

بررسی Samsung Galaxy Buds Live ما را بخو،د.

دیوید کارنوی/CNET

هشدارهای قیمت برای هدفون‌های بی‌سیم Cleer Audio ARC Open-Ear True با کنترل‌های لمسی، عمر باتری طول،‌مدت، کنترل لمسی، و صدای قدرتمند برای موسیقی، پاد،ت و موارد دیگر (خا،تری روشن) دریافت می‌کنید.

جوانه‌های Epic Arc Cleer شبیه هدفون‌های اسپورت باز Bose هستند (در زیر ببینید) اما در واقع به لطف لولای چرخشی، پوشیدن آنها کمی راحت‌تر است. مانند جوانه های بوز، آنها در بالای گوش شما درست بالای مجرای گوش قرار می گیرند و صدا را به گوش شما می رسانند. آن‌ها باز هستند و به صدای محیط اجازه ورود می‌دهند (اگر یک دونده یا دوچرخه‌سوار هستید و می‌خواهید ترافیک را بشنوید، یک امتیاز مثبت است)، اما درایورهای 16.2 میلی‌متری آن‌ها بیس و صدای کافی را ارائه می‌دهند. آنها به خوبی هدفون های Bose Open Sport نیستند، اما بسیار نزدیک هستند.

من کیس را دوست داشتم که کمی بزرگ است اما بسیار نازک است. در حالی که دارای یک کابل شارژ USB یکپارچه است (خیلی خوب است)، مانند جعبه هدفون Bose Open Sport، باتری قابل شارژ ندارد، بنابراین اساساً یک پایه برای شارژ هدفون ها است، که در رنگ مشکی نیز موجود هستند. عمر باتری تا 7 ساعت ارزیابی شده است و ضد پاشش IPX5 هستند.

برخی از این نوع هدفون‌های گوش‌دار دارای دکمه‌های کنترل فیزیکی هستند، اما دارای کنترل‌های لمسی هستند. من متوجه شدم که آنها بسیار خوب کار می کنند اما عالی نیستند. جوانه ها دارای یک برنامه همراه هستند که به شما امکان می دهد سیستم عامل را ارتقا دهید و مشخصات صدا را تغییر دهید.

دیوید کارنوی/CNET

شما در حال دریافت هشدارهای قیمت برای Fiil CC2 هستید

عمر باتری

دارای امتیاز تا 6 ساعت

حذف نویز

آره

نوع هدفون

هدفون بی سیم

ضد آب

بدون رتبه IP، تبلیغ شده به ،وان ضد عرق

من هرگز هدفون‌های Fiil CC اصلی را امتحان نکردم، اما نسل بعدی CC2 عملکرد گوشی‌های اصلی را بهبود می‌بخشد، با عمر باتری بهتر (با یک بار شارژ آن‌ها پنج ساعت رتبه‌بندی می‌شوند) و هیچ مشکل تأخیر صوتی هنگام تماشای ویدیوها وجود ندارد. آنها 30 دلار لیست می کنند اما گاهی اوقات حتی کمتر فروخته می شوند که باعث می شود ارزش بسیار خوبی داشته باشند.

اینها بهتر از ایرپادهای استاندارد در گوش من ماندند. آنها به سرعت جفت می شوند — آنها به بلوتوث 5.2 مجهز هستند — یک برنامه همراه Fiil برای دستکاری تنظیمات وجود دارد و برای جوانه های سبک باز کاملاً من، به نظر می رسند ، با باس کافی برای جلوگیری از احساس خجالتی بودن آنها. آنها همچنین برای برقراری تماس من، هستند و دارای کنترل های لمسی هستند.

یکی از ویژگی های متمایز آنها قاب باز آنهاست که دسترسی به جوانه ها و بازگرداندن آنها را در جعبه خود آسان می کند. به لطف برخی آهنرباهای یکپارچه، آنها به طور ایمن در جعبه می مانند – می تو،د آن را وارونه کنید و جوانه ها بیرون نخواهند آمد. برخلاف ایرپادها، اینها ساقه های مربعی شکل و نه گرد دارند که در ابتدا کمی عجیب به نظر می رسد و در نتیجه کمی متفاوت از ایرپاد در گوش شما قرار می گیرند.


منبع: https://www.cnet.com/tech/mobile/best-open-wireless-earbuds/#ftag=CAD590a51e