دسته‌ها
اخبار

بهترین هدست های گیمینگ رایانه شخصی در سال 2023


امکانات: باتری 24 ساعته | خود تنظیم | میکروفون حذف نویز | قاب بادوام

هدست بازی Rig 800 Pro HX یک هدست نسبتاً تازه وارد به صحنه است و دارای ویژگی های عالی است که آن را شایسته رقابت با برندهایی مانند HyperX و Razer می کند. برخلاف بسیاری از هدست‌های بی‌سیم، 800 Pro HX به جای کابل USB، یک ایستگاه پایه برای شارژ دارد.

این به این م،ی است که دیگر نگران سیم دیگری نخواهید بود که ممکن است یک پورت USB را بگیرد که بهتر است برای چیز دیگری استفاده شود. پایه همچنین به شما امکان می دهد از آن به ،وان یک نقطه اتصال بی سیم برای هدست استفاده کنید. شما فقط آداپتور را وصل کنید و هدست از آن برای اتصال به رایانه شما استفاده می کند.

کیفیت صدا نیز عالی است و از Dolby Atmos در رایانه شخصی و صدای فراگیر مجازی سه بعدی در Xbox پشتیب، می کند. اما چیزی که واقعا این هدست را متمایز می کند طراحی بادوام آن است. من سه گربه دارم که فکر می‌کنند میز کار/بازی من زمین بازی شخصی آن‌ها است، که منجر به کوبیده شدن بسیاری از وسایل الکترونیکی بسیار گران‌قیمت به زمین یا کوبیده شدن آنها می‌شود.

خوشبختانه، قاب هدست و همچنین ایستگاه شارژ به گونه‌ای ساخته شده‌اند که می‌توانند ضربه را تحمل کنند. هر دو در فضای بازی من مورد استفاده قرار گرفته اند و مورد سوء استفاده قرار گرفته اند و کمتر فرسوده شده اند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-pc-gaming-headset/#ftag=RSSbaffb68