دسته‌ها
اخبار

بهترین معاملات تشک: صرفه جویی در Casper، بنفش، و بیشتر


به روز رس،: 13 آوریل 2023، ساعت 5:00 صبح EDT این لیست برای منع، ، آ،ین معاملات تشک در این هفته به روز شده است. انتخاب های برتر ما را در زیر بررسی کنید:

بهترین معاملات تشک این هفته


فردی که روی تشک Bear Original دراز کشیده است

تصویر Mashable

ول،جی در هنگام ،ید آنلاین همیشه توصیه نمی شود – مگر اینکه برای تشک ،ید کنید. در این صورت، توصیه می‌کنیم کمتر نگران بر،ب قیمت باشید و بیشتر در مورد کیفیت چیزی که می‌،ید، نگران باشید. با این حال، این بدان م،ا نیست که شما باید با تخفیف قابل قبول تمس، کنید، و این دقیقاً همان چیزی است که ما اینجا هستیم. هر هفته، بهترین فروش تشک را از سراسر وب جمع آوری می کنیم. زمان برای چند معامله شیرین و رویاهای شیرین است. (توجه: تمامی قیمت ها برای تشک های سایز ملکه می باشد.)

همچنین ببینید:

من تشک هیبرید Casper’s Wave را امتحان کردم و رسماً وسواس دارم

بهترین قیمت تشک ارزان قیمت

چرا ما آن را دوست داریم

تشک Bear Original ممکن است ارزان‌تر باشد، اما به نظر نمی‌رسد که بر کیفیت آن تأثیر بگذارد. Bear Original با چهار لایه مجزا، از پوشش لحاف تنفسی، ژل خنک کننده، فوم حافظه پویا و فوم پشتیب، محکم استفاده می کند تا تشکی ایجاد کند که شما را در طول شب راحت نگه می دارد. اندازه ملکه در حال حاضر با قیمت 649 دلار به ،وان بخشی از تخفیف 35 درصدی Bear در فروش فلش به فروش می رسد.

بهترین قیمت تشک مموری فوم

چرا ما آن را دوست داریم

جدیدترین پرتاب کاسپر، The Casper، به ،وان ادای احترام به تشکی است که همه چیز را آغاز کرد. این تشک از لایه‌هایی از فوم کاسپر و همچنین فوم مموری ممتاز استفاده می‌کند تا راحتی و پشتیب، ارگونومیک را در طول شب فراهم کند. همچنین از فناوری ثبت اختراع AirScape این برند استفاده زیادی می‌کند، که تشک را تنفس می‌کند و هنگام شمارش ،ان، گرما و رطوبت را از شما دور می‌کند. اگر ،پر را مستقیماً از وب‌سایت شرکت تهیه کنید، حتی موارد اضافی از جمله ست ملحفه و بالش کاسپر را نیز دریافت خواهید کرد.

معاملات تشک بیشتر بر اساس مارک

Amerisleep

آووکادو

توس

خانه برنت وود

ملافه بروکلین

DreamCloud

هشت خواب

مارپیچ

لیسا

شهد

در حال ارسال

شماره خواب

تافت و سوزن
منبع: https://mashable.com/deals/best-mattress-deals