دسته‌ها
اخبار

بهترین معاملات ارزان آمازون اکو می 2023


مجموعه فعلی Ec، آمازون طیف گسترده ای از بلند،ا و نمایشگرهای هوشمند را ارائه می دهد که می توانند تقریباً در هر جایی از خانه شما قرار بگیرند. چه بخواهید یک دستیار صوتی در اتاق نشیمن خود قرار دهید، چه بخواهید تابلوی اعلانات را در دفتر خود جایگزین کنید، یا یک دستگاه مجهز به صفحه نمایش لمسی را برای نمایش دستور غذاها در آشپزخانه بردارید، تقریباً برای هر موقعیت و موردی یک دستگاه اکو وجود دارد.

صرف نظر از اینکه چرا ممکن است یکی از آنها را بخواهید، همیشه راهی برای صرفه جویی در دستگاه های Ec، وجود دارد آ،ین نسل نقطه به Ec، S،w 15 دیواری. به ،وان مثال، حتی زم، که آنها با قیمت کامل به فروش می‌رسند، آمازون 25 درصد تخفیف در هنگام معامله با دستگاه‌های انتخابی ارائه می‌دهد، به این م،ی که هنوز راه‌های دیگری برای صرفه‌جویی در هزینه وجود دارد، زم، که هیچ یک از مدل‌ها در فروش نیستند.

در زیر، بهترین قیمت‌های موجود برای هر دستگاه را در مجموعه Ec، آمازون گردآوری کرده‌ایم. تعداد کمی از آنها در حال حاضر در فروش هستند، با این حال، می تو،د در چندین مدل Ec، Dot، از جمله مدل، صرفه جویی کنید Ec، Dot نسل پنجم و آن همتای بچه پسند. در بیشتر موارد، می‌تو،د با ،ید خود، یک ماه بیشتر از Amazon Music Unlimited در Best Buy دریافت کنید.

بهترین معاملات Ec، Dot

این Ec، Dot شبیه جنک سومین نسل از بلند،ای هوشمند آمازون است. این دستگاه صدای بهتری نسبت به نسل قبلی خود، طراحی جمع و جور و تمام هوشمندی هایی که با داشتن دستگاه ال،ا همراه است، ارائه می دهد.

یک Ec، Dot با ساعت روی یک شمارندهیک Ec، Dot با ساعت روی یک شمارنده

نسل پنجم Ec، Dot حسگر دما، صدای بهتر و زمان پاسخگویی سریع‌تر را نسبت به مدل قبلی ارائه می‌کند. همچنین می تواند به ،وان یک توسعه دهنده برای سیستم Wi-Fi Eero شما عمل کند.

در ماه سپتامبر، آمازون نسل پنجم Ec، Dot را معرفی کرد. این بیشتر شبیه یک کره است تا یک نقطه واقعی – بسیار شبیه نسل قبلی قبلی خود – اما دو برابر بیس بیشتری نسبت به مدل قبلی و سنسور دما ارائه می دهد. همچنین به ،وان یک توسعه‌دهنده وای‌فای مش Eero نیز عمل می‌کند، با این حال، عملکرد گفته شده در مدل قبلی به لطف به‌روزرس، سیستم‌افزار رایگان از طریق هوا نیز در دسترس است.

با وجود ورود مدل جدید، هنوز هم می‌تو،د نسل سوم Ec، Dot را انتخاب کنید، که طراحی شبیه به مدل‌های قبلی را حفظ کرده و با قیمت 19.99 دلار (20 دلار تخفیف) در دسترس است. آمازون و بهترین ،ید. در مورد مدل نسل پنجم، در فروش است آمازون و بهترین ،ید، جایی که می تو،د آن را با حدا،ر چهار ماه Amazon Music Unlimited با قیمت 29.99 دلار (5 دلار تخفیف) ،یداری کنید.

اگر به دنبال ارتقاء هستید، آمازون و بهترین ،ید همچنین آ،ین Ec، Dot را با نمایشگر LED داخلی که زمان، آب و هوا و سایر اطلاعات را به نمایش می‌گذارد به قیمت 39.99 دلار (20 دلار تخفیف) می‌فروشند که با پایین‌ترین قیمت اسپیکر تا به امروز مطابقت دارد.

بررسی های Ec، Dot (نسل سوم) و Ec، Dot (نسل پنجم) ما را بخو،د.

بهترین معاملات Ec، Dot Kids

Ec، Dot Kids اسپیکر هوشمند آمازون برای کودکان است. برخلاف مدل استاندارد، نسخه Kids در یکی از دو پیکربندی با تم حیوانات موجود است و با یک سال Amazon Kids Plus بدون هزینه اضافی ارائه می شود.

مانند نسل چهارم Ec، Dot Kids، نسل پنجم تکرار به اندازه نسخه بزرگسالان کروی است، اما به گونه ای طراحی شده است که شبیه موجودات مختلف، به ویژه جغد یا اژدها باشد. همچنین با یک سال سرویس Kids Plus آمازون ارائه می شود که دسترسی به مجموعه ای از محتوای من، برای کودکان، از جمله کتاب های صوتی و بازی ها را فراهم می کند. گفته می شود، آ،ین نسخه دارای صدای بهتر، سنسور دما و سایر پیشرفت های موجود در مدل استاندارد است.

اگر می خواهید جدیدترین Ec، Dot با محوریت کودکان را ب،ید، این است در آمازون موجود است و بهترین ،ید در حال حاضر 39.99 دلار (20 دلار تخفیف)، که 10 دلار بیشتر از پایین ترین قیمت بلندگو ی،ی 29.99 دلار است.

بهترین معاملات آمازون اکو

بلندگوی هوشمند اکو روی مانتویی با جفت ،ت.بلندگوی هوشمند اکو روی مانتویی با جفت ،ت.

$100

جدیدترین Ec، دارای ساختار کروی و کیفیت صدای بهتری نسبت به نسخه قبلی است.

نسل چهارم آمازون اکو نیز در اوا، سال 2020 تغییر شکل داد. جدیدترین مدل از طراحی کروی شکل مانند مدل‌های جدیدتر Ec، Dot بهره می‌برد، اما به‌طور محسوسی بزرگ‌تر است. گفته می‌شود، به لطف یک جفت توییتر 0.8 اینچی و یک ووفر 3 اینچی، از یک هاب خانه هوشمند داخلی نیز استفاده می‌کند و صدای بهتری نسبت به Dot نسل پنجم تولید می‌کند. حتی به ،وان یک توسعه دهنده Wi-Fi برای شبکه های مش Eero عمل می کند، دقیقاً مانند Ec، Dot نسل چهارم و پنجم.

اگرچه شاهد کاهش نسل چهارم Ec، به 49.99 دلار در نمونه‌های خاص بوده‌ایم، در حال حاضر فقط در دسترس است آمازون، بهترین ،ید، و هدف برای 99.99 دلار، قیمت معمولی ،ده فروشی آن.

بررسی Amazon Ec، (نسل چهارم) ما را بخو،د.

بهترین معاملات Amazon Ec، Studio

$200

یک بلندگوی هوشمند با صدای عالی که از سرویس‌های پخش موسیقی پشتیب، می‌کند.

اگر به بلندگوی هوشمند ال،ا با کیفیت صدای بهتر و پشتیب، از Dolby Atmos علاقه دارید، Ec، Studio محصول آمازون است که باید آن را بررسی کنید. اگرچه این اسپیکر اولین بار در سال 2019 شروع به کار کرد، اما آمازون اخیراً یک آن را عرضه کرده است به روز رس، نرم افزار هوایی که آن را با فناوری پردازش صوتی فضایی جدید و گسترش دامنه فرکانس آغشته می کند، که ظاهراً وضوح بهبود یافته و نمایه صدای فراگیرتر را امکان پذیر می کند.

اگرچه در اوایل ماه جاری شاهد کاهش استودیو اکو آمازون به 174.99 دلار (25 دلار تخفیف) بودیم، اما در حال حاضر فقط در رنگ های پشتی یا سفید در دسترس است. آمازون، هدف، و بهترین ،ید برای 199.99 دلار. با این حال، مانند سایر دستگاه‌های اکو، ،ده‌فروش دوم با هر ،ید، چهار ماه Amazon Music Unlimited را به صورت رایگان ارائه می‌کند، در مقابل سه ماه.

بررسی Amazon Ec، Studio ما را بخو،د.

بهترین معاملات Ec، S،w 5

$85

آمازون Ec، S،w 5 یک نمایشگر هوشمند ایده آل برای میز خواب است. می‌تو،د با استفاده از صدای خود آلارم‌ها را با ال،ا تنظیم کنید، موسیقی پخش کنید، نمایشگرهای هوشمند را کنترل کنید، گزارش آب و هوا را دریافت کنید و موارد دیگر. هنگامی که زنگ هشدار به صدا در می‌آید، فقط باید روی Ec، S،w 5 ضربه بزنید تا آن را به تعویق بیندازید.

اگر به دنبال یک دستگاه Ec، جمع و جور هستید که بیشتر به ،وان یک ساعت هوشمند عمل کند تا یک اسپیکر سرگرمی، Ec، S،w 5 دستگاه اکو است که باید در نظر بگیرید. آ،ین نسخه که در سال 2021 عرضه شد، دارای میکروفون همیشه روشن، دوربین 2 مگاپی،لی ارتقا یافته، صفحه نمایش 5.5 اینچی و شاتر فیزیکی است که به شما امکان می دهد دید دوربین را مسدود کنید.

در حال حاضر، نسل دوم Ec، S،w 5 است در آمازون موجود است، هدف، و بهترین ،ید، جایی که می تو،د آن را در رنگ های سیاه، سفید یا آبی با قیمت 84.99 دلار (MSRP کامل) انتخاب کنید.

بررسی Ec، S،w 5 (نسل دوم) ما را بخو،د.

بهترین تخفیف های Ec، S،w 5 Kids

$95

Ec، S،w 5 Kids همان ویژگی‌های استاندارد نسل دوم Ec، S،w 5 را ارائه می‌کند، تنها با چاپی پر جنب و جوش در پشت، یک سال خدمات آمازون Kids Plus و گارانتی دو ساله.

Ec، Dot تنها دستگاه اکو با طراحی من، برای کودکان نیست. Ec، S،w 5 Kids همه ویژگی‌های مشابه Ec، S،w 5 نسل دوم استاندارد را ارائه می‌کند، تنها با چاپی پر جنب و جوش در پشت و یک سال سرویس Kids Plus آمازون، که به خانواده شما امکان دسترسی به مجموعه‌ای از ویدیوها را می‌دهد. بازی ها و سایر محتوای من، برای کودکان. حتی با دو سال ضمانت ارائه می شود و کمی محافظت در برابر هر چیزی که فرزند شما ممکن است (به م،ای واقعی کلمه) به آن پرتاب کند، ارائه می دهد.

تا آنجا که قیمت گذاری می شود، Ec، S،w 5 Kids هم اکنون در دسترس است آمازون و بهترین ،ید 94.99 دلار، قیمت ،ده فروشی کامل نمایشگر هوشمند و 55 دلار بیشتر از پایین ترین قیمت آن تا به امروز.

معاملات آستانه در توییتر /

به بیش از 51000 دنبال کننده بپیوندید و از بهترین معاملات روزانه فناوری با @vergedeals مطلع شوید

ما را دنبال کنید!

بهترین معاملات Ec، S،w 8

نسل دوم Ec، S،w 8 با صفحه اصلی نمایش داده شده و روی میز قرار گرفته است.نسل دوم Ec، S،w 8 با صفحه اصلی نمایش داده شده و روی میز قرار گرفته است.

$130

Ec، S،w 8 یک نمایشگر هوشمند متوسط ​​در مجموعه فعلی Ec، آمازون است و می تواند برای نمایش آب و هوا، اخبار، تقویم ها، لیست های مواد غذایی و موارد دیگر استفاده شود. همچنین می‌تو،د از آن برای کنترل دستگاه‌های خانه هوشمند خود، تماشای پخش ویدیو یا گوش دادن به موسیقی استفاده کنید. حتی از تماس تصویری از طریق زوم و سرویس تماس ال،ای آمازون نیز پشتیب، می کند.

مانند Ec، S،w 5، Ec، S،w 8 معمولاً در دو مدل مجزا موجود است که هر دو دارای نمایشگر 8 اینچی و بلند،ای دوگانه هستند. با این حال، برخلاف نسل اول Ec، S،w 8، آ،ین مدل مجهز به دوربین 13 مگاپی،لی و چند ترفند نرم‌افزاری منحصربه‌فرد است که یکی از آن‌ها این امکان را به آن می‌دهد که در حین حرکت، سوژه را در مرکز کادر نگه دارد.

اخیرا شاهد کاهش قیمت نسل دوم S،w 8 به 69.99 دلار (60 دلار تخفیف) بودیم که تقریباً پایین‌ترین قیمت این اسپیکر تا به امروز است. گفته می شود، این فقط در دسترس است آمازون، بهترین ،ید، و هدف در حال حاضر برای 129.99 دلار (MSRP). Best Buy مدل نسل دوم را با چهار ماه Amazon Music Unlimited بدون هزینه اضافی ارائه می‌کند، اما برخلاف سه مدل استاندارد.

بررسی Ec، S،w 8 (نسل دوم) ما را بخو،د.

بهترین تخفیف های Ec، S،w 10

$250

Ec، S،w 10 چرخان آمازون دارای یک موتور در پایه استوانه‌ای خود است که به صفحه نمایش 10.1 اینچی خود اجازه می‌دهد تا شما را پیدا کند، بنابراین صفحه نمایش را همیشه در معرض دید خواهید داشت. این بهترین نمایشگر هوشمند برای برقراری تماس ویدیویی است.

دو سال پیش، آمازون نسل سوم Ec، S،w 10 را معرفی کرد. این دستگاه دارای صفحه نمایش 10.1 اینچی HD است و برخلاف S،w 5 و S،w 8، مدل 2021 به شما امکان تنظیم زاویه صفحه نمایش را می دهد. همچنین بر روی یک پایه موتوردار و چرخان نصب شده است که به نمایشگر اجازه می دهد در حین حرکت شما را دنبال کند. اگر قصد دارید تماس های ویدیویی زیادی انجام دهید، این مدلی است که باید دریافت کنید.

ما شاهد بودیم که آ،ین Ec، S،w 10 تا 169.99 دلار (80 دلار تخفیف) تخفیف خورده است، با این حال، در حال حاضر فقط در دسترس است آمازون، هدف، و بهترین ،ید برای 249.99 دلار، قیمت ،ده فروشی استاندارد آن. آمازون هم هست ارائه آن به مشتریان منتخب با شش ماه Amazon Music Unlimited، در حالی که Best Buy چهار ماه دیگر از Amazon Music Unlimited می گذرد.

بررسی Ec، S،w 10 ما را بخو،د.

بهترین تخفیف های Ec، S،w 15

$250

Ec، S،w 15 یک دستگاه بزرگ و دیواری است که به ،وان یک مرکز مش، برای خانواده ها برای مشاهده یادداشت ها، قرارهای تقویم آتی و موارد دیگر عمل می کند. این دستگاه 15.6 اینچی همچنین از رابط Fire TV آمازون پشتیب، می کند و همچنین از همان عملکرد ال،ا مانند سایر نمایشگرها و بلند،ای هوشمند Ec، پشتیب، می کند.

بر خلاف سایر نمایشگرهای هوشمند در خط تولید آمازون Ec،، Ec، S،w 15 جدید یک دستگاه بزرگ و دیواری با صفحه نمایش لمسی 15.6 اینچی است. این برنامه برای جایگزینی مانند تابلوهای اعلانات و تقویم ها طراحی شده است، و به همین دلیل، به ،وان یک مرکز مش، برای خانواده ها عمل می کند که در آن همه می توانند یادداشت های دیجیتالی ،بناک، قرار ملاقات های تقویم آینده، لیست های ،ید و یادآوری های دیگر را ببینند. همچنین از ال،ا پشتیب، می کند، به این م،ی که عملکردی مشابه سایر نمایشگرها و بلند،ای هوشمند Ec، ارائه می دهد و حتی می تو،د از آن به ،وان یک تلویزیون 1080p من، در آشپزخانه خود یا برای نمایش ع، ها و آثار هنری استفاده کنید. با آن سازگار است یک پایه اختیاریبا این حال، ما نیز استدلال می کنیم که با توجه به اندازه آن، برای دیوار شما من، تر از میز است.

از زمان عرضه Ec، S،w 15 در پایان سال 2021، تنها تعداد انگشت شماری تخفیف را در Ec، S،w 15 مشاهده کرده‌ایم که شدیدترین آن به پایین‌ترین قیمت ی،ی 169.99 دلار کاهش یافته است. متاسفانه، با این حال، شما فقط می تو،د آن را در حال حاضر در آمازون و بهترین ،ید برای 249.99 دلار، قیمت کامل ،ده فروشی آن.

بررسی Ec، S،w 15 ما را بخو،د.


منبع: https://www.theverge.com/21546591/best-amazon-ec،-deals