دسته‌ها
اخبار

بنیاد IEEE 50 سال بشردوستی را جشن می گیرد


از زمان راه اندازی آن در سال 1973، بنیاد IEEE بیش از 135 میلیون دلار برای بیش از 250 برنامه IEEE که دسترسی به فناوری را بهبود می بخشد، سواد فناوری را افزایش می دهد و از آموزش حمایت می کند، جمع آوری کرده است.

شریک بشردوستانه IEEE پنجاهمین سالگرد خود را با چندین رویداد جشن می گیرد که تأثیر عمیق اهداکنندگان در سراسر جهان را به نمایش می گذارد. همچنین راه‌های جدیدی را برای شناسایی اهداکنندگان خود معرفی کرده است و یک منطقه متمرکز را اضافه کرده است که در آن کمک‌ها هدایت می‌شوند.

در حالی که بنیاد IEEE پنجاهمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد، نیاز جه، به توسعه پایدار، دسترسی به اینترنت، آموزش STEM و الهام بخشیدن به نسل جدید و متنوعی از فناوران برای انجام چنین تلاش های ارزشمندی هرگز بیشتر از این نبوده است. رالف فورد، رئیس بنیاد، در یک انتشار خبر در مورد سالگرد اهداکنندگان و اعضای سخاوتمند، رگ حیاتی هستند که به ابتکارات تغییر جهان بنیاد IEEE دامن می زنند، که تأثیر مثبتی بر هزاران جامعه گذاشته است.

در اینجا نگاهی داریم به برخی از رویدادها و تعدادی از برنامه هایی که از سخاوت خیرین بهره مند شده است.

جشن گرفتن با پیشگامان فناوری

این جشن در ماه فوریه با برگزاری رویدادی در این مرکز آغاز شد شرایتون نیویورک هتل در میدان تایمز

طی 50 سال گذشته، رهبران، داوطلبان و اهداکنندگان بنیاد IEEE بر زندگی افراد زیادی در سراسر جهان تأثیر گذاشته اند. جان مک دونالدرئیس کمیته بزرگداشت پنجاهمین سالگرد این مراسم طی سخنان خیرمقدم خود گفت. او و همسرش ده ها سال اهداکننده بوده اند. من شخصا شاهد بوده ام که چگونه این مشارکت ها تاثیر م،ادار و ماندگاری داشته است. من مشتاقانه منتظر همکاری با همه شما هستم تا تأثیر خود را افزایش دهیم، شبکه خود را گسترش دهیم، و مشارکت های بیشتری را با اعضای IEEE، داوطلبان و نیکوکاران ایجاد کنیم.»

سیفور رحمان، رئیس IEEE افزود: “من مشتاقانه منتظر مشارکت با بنیاد IEEE برای سرمایه گذاری های بشردوستانه م،ادار هستم که راه های جامع و هوشمندانه استفاده از فناوری را برای بهبود شرایط برای مردم در سراسر جهان تشویق می کند.” همانطور که ما به این پیگیری ها ادامه می دهیم، طیف وسیع تری از امکانات تکنولوژیکی ایجاد خواهیم کرد و به مق، با چالش های جه، ادامه خواهیم داد.

در یکی از رویدادهای برجسته، بازیگر، که به ،وان پیشگامان مهندسی ظاهر می شوند ماری کوری، توماس آلوا ادیسون، لوئیس لاتیمر، نیکولا تسلا، و جورج وستینگهاوس با شرکت کنندگان در هم آمیخت و در مورد اینکه چگونه اختراعات فناوران جهان را تغییر داد صحبت ،د.

کوری، تسلا و وستینگهاوس در 1 مارس در طول یک سال ظاهر شدند جشن مجازی به میزب، مک دونالد، رحمان و فورد.

اهداکنندگان و اعضای سخاوتمند، رگ حیاتی هستند که به ابتکارات تغییر جهان بنیاد IEEE دامن می زنند، که تأثیر مثبتی بر هزاران جامعه گذاشته است.

رحمان و تسلا مورد بحث قرار گرفت برنامه های حمایت شده توسط بنیاد IEEE که شرایط زندگی را بهبود بخشیده اند. رحمان گفت: “کمک به IEEE و بنیاد IEEE امکانات ما را فراتر از باورهای خودمان گسترش می دهد و زندگی مردم را چه از نظر حرفه ای و چه از لحاظ شخصی بهبود می بخشد.”

فورد و کوری صحبت کرد در مورد کمک های مهم برنده جایزه ،ل و سایر مهندسان زن. فورد اشاره کرد IEEE ،ن در مهندسی و چگونه بنیاد IEEE پشتیب، می کند برنامه و بودجه آن را تامین می کند بورسیه های تحصیلی.

فورد گفت: «ما در حال الهام بخشیدن به دختران در سراسر جهان هستیم تا علایق دانشگاهی خود را در مشاغل مهندسی، علوم کامپیوتر، فناوری و زمینه‌های فنی مرتبط دنبال کنند. ما می‌خواهیم کارهای بیشتری انجام دهیم و گام‌های جسورانه‌ای برداریم تا به اعضای WIE با خانواده کمک کنیم تا شغل خود را پیش ببرند، و اطمینان حاصل کنیم که زن، که در این زمینه‌ها تحصیل می‌کنند مشاغل م،اداری پیدا می‌کنند.»

به گفته مدیر اجرایی بنیاد، سایر رویدادها و فعالیت های جشن در طول سال برنامه ریزی شده است. کارن آ. گالوچی.

سالگرد تاسیس بنیاد که در ابتدا برای پذیرش و مدیریت کمک های مالی در حمایت از بنیاد تاسیس شد جوایز IEEE برنامه، در سراسر برجسته خواهد شد IEEE Vision, Innovation, and Challenges Summit and Honors Summit، مقامات می گویند.

در طول مجمع عمومی IEEE Power & Energy Society، بنیاد در نظر دارد تا موفقیت را به نمایش بگذارد PES Sc،lar،p Plus Initiative و دهکده هوشمند IEEE و میزب، یک جلسه برنامه ریزی املاک برای شرکت کنندگان.

این بنیاد قصد دارد با حمایت از کنگره بخش های IEEE به سابقه افتخار خود در سرمایه گذاری در رهبری مردمی IEEE ادامه دهد. در ماه آگوست. این بنیاد قرار است پس از مراسم افتتاحیه پذیرایی برگزار کند، جلساتی در زمینه بشردوستی برگزار کند و تاریخ 50 ساله خود را در یک نمایشگاه به نمایش بگذارد.

  4 مرد در مقابل گروهی از پنل های خورشیدی ایستاده اندبا تشکر از کمک های مالی انجام شده به برنامه دهکده هوشمند IEEE، رئیس عضو ارشد IEEE تونده صالحو [third from left] و کارمندانش توانستند یک ریزشبکه را در یک مرکز پزشکی در ایلورین، کوارا، نیجریه نصب کنند. SHAYBIS NIGERIA LTD

برنامه های جدید شناسایی اهداکنندگان

در جریان رویداد مجازی 1 مارس، فورد همچنین اعلام کرد که بنیاد شش سطح به آن اضافه کرده است حلقه میراث IEEE، از جمله یکی که به افتخار کوری نامگذاری شده است. برنامه انباشته اعطای به رسمیت شناختن اهداکنندگان دارای سطوح مختلفی است که به نام مبتکران در زمینه های علم و فناوری نامگذاری شده است. سطح کوری به اعضایی که از 150000 دلار تا 249999 دلار می دهند، تجلیل می کند. پنج سطح جدید دیگر منع، کننده کار مهندسی پیشگامانه ،ن، رنگین پوستان و اعضای جامعه دگرباشان ، است: هرتا آیرتون (25000 دلار تا 49999 دلار)، جاگادیش چاندرا بوز (750000 دلار تا 999999 دلار)، ادیت کلارک (5 میلیون دلار یا بیشتر)، لوئیس لاتیمر (75000 دلار تا 99999 دلار) و آلن تورینگ (2.5 میلیون دلار تا 4999999 دلار).

راه دیگری که بنیاد سالگرد خود را جشن گرفت، افزودن منطقه پنجم، یک ستون، برای کمک به هدایت تمرکز بشردوستانه بود. یک مثال، معروف به ستون آیندهبنیاد گفت، برنامه های آموزشی، الهام بخش و بنیادی را برای نسل های آینده تامین مالی خواهد کرد. چهار ستون دیگر تعیین شده است روشن ،، آموزش، مشغول ،، و انرژی دادن.

حمایت از ،ن و آموزش STEM

خیرین سخاوتمند از این برنامه های جاری حمایت می کنند:

  • مرکز تاریخچه IEEE در سال 1979 این مرکز یکی از اولین برنامه هایی بود که با بنیاد تازه تاسیس IEEE همکاری داشت. این مرکز که به منظور تدارک جشن صدمین سالگرد IEEE در سال 1984 راه اندازی شد، تاریخ فناوری، حرفه مهندسی و IEEE را حفظ و ترویج می کند. کمک های مالی، تاریخ شفاهی نزدیک به 1000 نماد فناوری را تأمین مالی کرده است. بیش از 200 نقطه عطف، که به دستاوردهای فنی قابل توجه در سراسر جهان احترام می گذارد. و بیش از 5000 مقاله منتشر شده در ویکی تاریخچه مهندسی و فناوری.
  • صندوق اعضای IEEE Life. این برنامه که پیش از بنیاد IEEE است، یکی از اولین بودجه هایی بود که در سال 1979 به بنیاد اضافه شد. از اعضای مادام العمر و همچنین بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی برای دانشجویان پشتیب، می کند.
  • IEEE ،ن در مهندسی. این شبکه جه، به ارتقای مهندسان و دانشمندان زن و الهام بخشیدن به دختران برای دنبال ، مشاغل در علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات اختصاص دارد (STEM. WIE دارای 30000 عضو، از جمله مردان، در بیش از 100 کشور و 950 گروه محلی در سراسر جهان است.
  • IEEE مهندسی را امتحان کنید. این برنامه توسعه STEM برای توانمندسازی نسل بعدی نوآوران فناوری طراحی شده است. کمک های مالی حمایت می کند پورتال IEEE TryEngineering، که منابع رایگان، 135 طرح درس و فعالیت های عملی مبتنی بر STEM را در اختیار مربیان و دانش آموزان قرار می دهد. سالانه بیش از 562000 نفر از این پورتال استفاده می کنند.
  • دهکده هوشمند IEEE.ISV از پروژه های توسعه ،ب و کار که انرژی های تجدیدپذیر، فرصت های آموزشی و توسعه کارآفرینی را برای توانمندسازی جوامع فقیر از انرژی در سراسر جهان ادغام می کند، پشتیب، می کند. با نزدیک به 200 پروژه تاسیس شده در کشورهای ج، صحرای آفریقا، هند، آمریکای لاتین و آسیای ج، شرقی، بیش از 1.4 میلیون نفر از این برنامه بهره مند شده اند.
  • IEEE-Eta Kappa Nu.این انجمن افتخاری از زم، که در سال 2010 با IEEE ادغام شد، حمایت بنیاد را دریافت کرده است. بیش از 200000 مهندس برق، مهندس کامپیوتر، دانشمندان کامپیوتر، و دیگر متخصصان و دانشجویان در زمینه های متحد عضو هستند. این دانشگاه دارای بیش از 250 بخش دانشجویی و فارغ التحصیل در 29 کشور است.
  • دید IEEE.اعضای گروه علاقه ویژه IEEE در زمینه فناوری بشردوستانه با جوامع برای به اشتراک گذاشتن ایده ها، ،ب تجربیات و اجرای پروژه های فناوری برای مق، با مشکلات محلی شریک هستند. این طرح دارای 18000 عضو از بیش از 130 کشور است.

رحمان گفت: «فناوری به نفع بشریت بوده و خواهد بود، و این ماموریتی است که IEEE پذیرفته است. انتشار خبر در مورد سالگرد «عادلانه تر، پایدارتر و انعطاف پذیرتر ، جهان ما برای هر جامعه ای حیاتی است.

“پنج دهه حمایت سخاوتمندانه از سوی اهداکنندگان… برای جوامعی که منابع کمتری در سطح جه، دارند بسیار ارزشمند بوده است.”

برای پیدا ، اینکه چگونه می تو،د مهم را پشتیب، کنید ابتکارات IEEE، تماس بگیرید بنیاد IEEE. شما همچنین می تو،د به سادگی یک اهدای آنلاین.


منبع: https://spect،.ieee.org/ieee-foundation-cele،tes-50-years