دسته‌ها
اخبار

بسترهای مدیریت منابع انسانی: از تکامل تا انقلاب


مدیران منابع انس، زمان بسیار سختی را برای حضور در عرصه شرکتی پشت سر گذاشته اند.

آنها راه هایی برای اتخاذ کار ،یبی و بازتعریف آینده رویکرد انسان محور پیدا کرده اند. از این طریق به محیط های کاری مبتنی بر فناوری دست یابیم.

چشم انداز شرکت در حال تغییر، نوآوری را تحریک می کند. با این حال، رهبران امروزی برای تغییر شیوه ها، سیاست ها و فناوری های منابع انس، ثبت نام کرده اند. این تغییر بهره وری را افزایش می دهد و نیروی کار را برای بهینه سازی ،وجی های تجاری توانمند می کند.

سازمان‌ها به دلیل مشکلات مدیریت کارکنان پس از همه‌گیری با مشکل مواجه بودند. اما این چالش همچنین فرصتی برای ارتقاء سطح بهتر است.

فن آوری های مدیریت منابع انس، چیست؟

HRMS به مدیران منابع انس، اجازه می دهد تا عملکرد ،ب و کار را در سطوح مختلف بهینه کنند. فناوری HRMS می توان به بهترین نحو در ،یب با تلاش های انس، استفاده کرد.

فناوری منابع انس، جزء ضروری عملیات منابع انس، است. تقریباً بر هر جنبه ای از فرآیند و نتیجه ،ب و کار تأثیر می گذارد.

کارفرمایان می توانند حقوق و دستمزد، منبع یابی کارکنان، کارمندان، عملکرد و مدیریت نیروی کار را مدیریت کنند. مدیریت استعداد و سایر وظایف مرتبط نیز آسان تر شده اند. با تشکر از راه حل های منابع انس،!

منابع انس، می توانند کارایی را بالا ببرند و تجربه بهتری برای کارمندان با استفاده از HRMS ارائه دهند. این تصمیم گیری تجاری را با ذخیره سازی و امنیت داده ها. نه تنها این، بلکه به خودکارسازی فعالیت های منظم منابع انس، نیز کمک می کند.

اهمیت پلتفرم های HRMS در محیط پس از کووید-19

ارزش بازار نرم افزار HRMS در سال 2020 برابر با 15.59 میلیارد دلار است که طبق تحقیقات بازار تأیید شده است. مهمتر از همه، ممکن است تا سال 2028 به 33.57 میلیارد دلار برسد که با CAGR 10.10٪ از سال 2021 تا 2028 افزایش می یابد.

HRMS در آستانه انقلاب است. این راه حل ها به استفاده از فناوری های کمکی برای ساده سازی عملیات منابع انس، ادامه خواهند داد. با استفاده از فناوری‌های نوآورانه، منابع انس، می‌توانند برای موقعیت‌های زمان واقعی بسیار بیشتر باشند.

HRMS به برنامه ریزی وظایف، انطباق و مدیریت داده های کارکنان کمک می کند. آنها می توانند تا 85 درصد از فرآیندهای ،ب و کار را تغییر دهند.

از این رو، شرکت ها ا،یستم نرم افزار منابع انس، را اتخاذ می کنند. به بهره وری شرکت های بزرگ افزوده است.

روندهای جدید در صنعت فناوری منابع انس،

این روزها تقاضا برای چنین راه حل هایی برای کاربردهای مختلف بسیار زیاد به نظر می رسد. HRMS هر فرآیند چرخه عمر کارکنان، مدیریت استعداد و مدیریت نیروی کار را ساده می کند. یک سازمان در حال رشد با روش‌های مدیریتی پیچیده است. اجازه دهید چند روند مهم در بخش فناوری HRM را بررسی کنیم.

· «تغییر منظور ،» سرمایه انس،

مدیران به ندرت به انتقال کارکنان فعلی به موقعیت های شغلی موجود در شرکت فکر می کنند. البته، هر نقش شغلی دارای مجموعه ای از ا،امات برای تن، من، است.

عاقلانه است که از منابع انس، مختلف مانند فریلنسرهای مستقل و شرکای برون سپاری استفاده کنید. این استراتژی برای شرکت هایی که با موقعیت های تجاری در حال تغییر سر و کار دارند به خوبی کار می کند.

به ،وان مثال، اگر شما نیاز به تجدید نظر در یکی از سیستم های IT خود، مانند ERP دارید، اما فاقد متخصصان توانمند داخلی هستید. در این صورت، ممکن است یک تیم توسعه تخصصی را برای کار بر روی پروژه فناوری جدید خود استخدام کنید.

،ب و کارهای شرکتی فقط منابع تمام وقت را استخدام نمی کنند. آنها همچنین با فروشندگان، پیمانکاران، برون سپاری ها و فریلنسرهای فعال در خارج از کشور همکاری می کنند. علاوه بر این، این نوع سرمایه کار آینده نگر اغلب ارزان تر است. به لطف فناوری های مدرن در دسترس.

· استفاده از فناوری برای استخدام

مدیران منابع انس، می توانند افراد حرفه ای سطح بالا را با سرعت بی سابقه جذب و استخدام کنند. آیا تصور می کنید چگونه؟ خوب، اگر آنها ابزارهای غربالگری و منبع یابی موثر را در اختیار داشته باشند، این امکان وجود دارد. یک HRMS به استخدام‌کنندگان و منابع انس، اجازه می‌دهد تا منابع بهتری داشته باشند. آن‌ها می‌توانند چشم‌اندازهایی را برای تمرکز بر تصمیم‌های کارآمد مبتنی بر داده‌ها انتخاب کنند.

مصاحبه ویدیویی در بین سایر بهترین شیوه های منابع انس، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. این تیم منابع انس، را قادر می سازد تا متقاضی، را که برای این موقعیت من، هستند، ارزیابی و انتخاب کنند.

عملیات استخدام شما می تواند از استفاده از فناوری های منابع انس، بهره مند شود، که می تواند به ایجاد تصویری کامل از متقاضیان احتمالی کمک کند. با خودکار ، فرآیند استخدام، این راه‌حل‌ها مزایای قابل توجهی را برای شرکت‌های امروزی ارائه می‌کنند، و زمان بیشتری را برای کارهای با ارزش و زمان کمتری را برای غربالگری نامزدها فراهم می‌کنند.

· اختراع مجدد استعدادیابی

متخصصان سرمایه انس، مشتاقانه منتظر هستند تا راه های جدیدی را برای جذب استعداد انتخاب کنند. مهمتر از همه، آنها همچنین قصد دارند دیدگاه خود را نسبت به ارتقاء مهارت خود گسترش دهند. بازنگری در طرز فکر جذب استعداد برای بهبود رویه های منابع انس، ضروری است.

شرکت ها باید هر چیزی را که کارکنان بالقوه به دنبال آن هستند، دوباره اختراع کنند.

برای مثال، ممکن است با ارائه نقش های تمام وقت آشنا باشید، اما روند رو به رشدی به سمت استخدام ظرفیت های جایگزین مانند کارمندان از راه دور و فریلنسرها وجود دارد. نه تنها این، بلکه آنها همچنین باید و بهترین روش برای بهره برداری از فن آوری های مدرن تا مهم ترین پتانسیل خود را نیز داشته باشند.

چگونه فناوری جدید منابع انس، کارایی عملیاتی را بهبود می بخشد؟

با همه این روندهای جدید مدیریت منابع انس،، بیایید ببینیم که چگونه پیاده سازی فناوری های جدید می تواند فرآیندهای منابع انس، شما را بهینه و بهبود بخشد. همانطور که قبلا ذکر شد، فناوری های مدرن بر بخش منابع انس، تأثیر می گذارد.

منt همچنین می تواند داده های با کیفیت بالا را با خدمات مح،اتی برای ایجاد بینش ارزشمند متصل کند.

اجازه دهید به برخی از مزایای اساسی HRM کارآمد نگاه کنیم.

 • مدیریت اطلاعات کارکنانشما می تو،د بینش های اساسی در مورد تمام جنبه های سوابق شغلی خود به دست آورید. مدیران می توانند داده های یک کارمند را پس از تایید آن کارمند مشاهده کنند. کارمندان همچنین می توانند اطلاعات شخصی خود را مشاهده و ویرایش کنند. آنها همچنین می توانند شماره مرخصی سطل و وضعیت درخواست مرخصی خود را بررسی کنند.
 • برگزاری دوره آموزشی کارکنان
  بر ،ی پوشیده نیست که بسیاری از مشاغل با کمبود مهارت دست و پنجه نرم می کنند. رهبران تیم می‌توانند فرصت‌های آموزشی را برای اعضای تیم خود با کمک پلتفرم HRMS که قرار داده شده است، برنامه‌ریزی کنند.
 • اتوماسیون وظایف معمولمدیران منابع انس، می توانند از پلتفرم های HRMS برای خودکارسازی عملیات تکراری، معمول یا دستی برای تمرکز بر ابتکارات با ارزش استفاده کنند. علاوه بر این، ورود به سیستم، غربالگری رزومه و یافتن منابع مهارت‌های جدید، همگی فرآیندهایی هستند که ماشین‌ها می‌توانند آن‌ها را مدیریت کرده و مطابق با نیازهای شما تنظیم کنند.
 • بهبود فرآیندهای استخدام
  چت بات ها می توانند به مدیران در دسترسی به متقاضیان بالقوه از طریق است،ها و کانال ها کمک کنند. علاوه بر این، غربالگری رزومه، نامزدهای احتمالی دقیق‌تری را تضمین می‌کند، بهره‌وری و عملکرد کاری را افزایش می‌دهد. فناوری‌های ابری، دستیارهای دیجیتال و اتوماسیون به عملکرد ،ب‌وکار کمک می‌کنند. HRMS پیشرفته می تواند کارایی متخصصان و کارمندان HR را افزایش دهد. این پلتفرم های HRMS ارائه می کنند: افزایش همکاری سازم،
  تجزیه و تحلیل دقیق
  پیش بینی بهبود روندهای آینده
  بینش دقیق و م،ادار

زمان آن فرا رسیده است که آینده مدیریت منابع انس، را در آغوش بگیریم، در غیر این صورت خطر عقب افتادن آن وجود دارد.

چاندرا شکر سینگ

آقای چاندرا مدیر اجرایی ConfluxHR است. او یک متخصص باتجربه عملیات با سابقه موفقیت در بخش نرم افزار کامپیوتر است. او با بیش از 17 سال تجربه در صنایع BPO، IT و صادرات، در حال حاضر در DBI360 برای محصول HRMS خود – ConfluxHR فعالیت می کند.


منبع: https://readwrite.com/platforms-for-human-resource-management-from-evolution-to-revolution/