دسته‌ها
اخبار

برندان فریزر می خواهد در یک ریبوت جدید مومیایی بازی کند


تصویر برای مقاله با ،وان برندان فریزر کاملاً برای راه اندازی مجدد مومیایی ثبت نام می کند

تصویر: جه،

در مصاحبه ای جدید، برندان فریزر فاش کرد که آماده پیوستن به این گروه است هر راه اندازی مجدد از مومیایی که ممکن است یونیورسال در حال برنامه ریزی باشد. کنار گذاشتن به روز رس، 2017 با تام کروز (که در واقع فکر نمی کردم خیلی بد باشد!) که ارایه شده برداشتی کاملاً جدید در همان افسانه‌ها، که هنوز نبینیم اخیرا دنباله یا راه اندازی مجدد گره خورده است به محبوب فیلم هایی که فریزر در آنها بازی کرد.

وقتی از فریزر در مورد راه اندازی مجدد سؤال شد، گفت ضرب الاجل“من هیچ جزئیات جالبی در مورد آن نمی دانم، اما مدتی است که این یک سوال بدون پایان است.” واقعیت این است که فرنچایزها هرگز نمی میرند، بلکه فقط تکامل می یابند. فریزر بازی کرد ریک اوکانلل در سه مومیایی فیلم های از ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۸ مومیایی،او در صحبت با قدرت ماندگاری فیلم 1999 گفت: «سرگرم کننده بود».

وقتی از فریزر پرسیده شد که آیا او برمی گردد، گفت: «من مخالف آن نیستم. من بازیگری را نمی شناسم که کار نمی خواهد… فکر نمی کنم در زندگی حرفه ای ام اینقدر معروف و در عین حال بی دستمزد بوده باشم، پس ثبت نام کنید.»


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ بررسی کنید که چه زم، باید انتظار آ،ین را داشته باشید مارول، جنگ ستارگان، و پیشتازان فضا نسخه های بعدی چه چیزی است DC Universe در فیلم و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بد،د دکتر هو.


منبع: https://gizmodo.com/brendan-fraser-the-mummy-reboot-rick-oconnell-return-1849960697