دسته‌ها
اخبار

بررسی فصل دوم «افسانه Vox Machina»: بزرگ‌تر، تیره‌تر و اژدهای‌تر


The Legend of Vox Ma،a در فصل دوم خود، با دشمنان بزرگ‌تر، مأموریت‌های خطرناک‌تر، و مقداری غیر از ته‌نشین‌ها به‌صورت نوس، منتشر می‌شود.

در حالی که ممکن است مورد دوم را از نمایش های فانتزی مانند مثلاً انتظار نداشته باشید ارباب حلقه ها: حلقه های قدرتدر اینجا، ناب،دی برای این دوره ی،ان است. از آنجا که The Legend of Vox Ma،a اولین پخش زنده از Critical Role را اقتباس می کند سیاهچالها و اژدهاها کمپین، ،یبی از اکشن حماسی و نوع شوخی‌های مضحک (اغلب ،یف) را ارائه می‌کند که از بازی TTRPG با دوستان نزدیک انتظار دارید – همه در یک بسته کارتونی صبح شنبه، با حسن نیت از ،میشن Titmouse بسته شده‌اند.

فصل 2 از The Legend of Vox Ma،a از جایی که فصل 1 متوقف شد، با گروه قهرمانان معروف به Vox Ma،a در حال جشن گرفتن نجات سرزمین Tal’dorei از نابودی است. آنها عبارتند از: گروگ (تراویس ویلینگهام)، نیمه غول با خشم قاتل. پرسی (Taliesin Jaffe)، تفنگچی که بر شیاطین گذشته خود غلبه کرده است. کیلث (ماریشا ری)، یک درویید که به خودش می‌آید. دوقلوهای و، (لورا بیلی) و وا، (لیام اوبراین) که از دوران جو، به یکدیگر وابسته بودند. پایک (اشلی جانسون)، روح، با استعداد شفا. و اسکنلان (سام ریگل)، شهوت‌ترین باردها. متأسفانه برای این خدمه ماجراجو، شادی آنها توسط گروهی از اژدها که به ،وان Chroma Conclave شناخته می شوند، در شرف پایان است.

همچنین ببینید:

اگر «خانه اژدها» و «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» را دوست دارید، 5 بهترین نمایش فانتزی را تماشا کنید

Chroma Conclave یک تهدید جدید وحشتناک برای Vox Ma،a ارائه می کند.

اژدهاها یک شهر را ،اب می کنند.

شما اژدها می خواهید؟ شما آنها را دریافت خواهید کرد.
اعتبار: با حسن نیت از Prime Video

در حالی که فصل 1 شاهد بود که Vox Ma،a اژدهای Brimscythe را به شکلی عالی ش،ت داد، فصل 2 با چهار اژدهای بزرگ‌تر و بدتر پیشروی می‌کند. هر یک از اعضای Chrome Conclave مهارت های تخصصی خاص خود را دارد، از حملات یخی گرفته تا نفس اسیدی گرفته تا آتش خوب و قدیمی، و آنها مشت های بدی می کنند. ورود آنها درست در شروع فصل 2 فوراً خطرات را برای نمایش افزایش می دهد: مهارت های قابل توجه Vox Ma،a در برابر قدرت هولناک باست، تقریباً هیچ ارزشی ندارد، بنابراین آنها مجبور به فرار و جمع شدن مجدد می شوند.

قهرمانان ما بخش عمده ای از فصل 2 را صرف شکار بقایای واگرایی می کنند، مصنوعات باست، که ممکن است تنها ابزار قدرتمندی برای متوقف ، Chroma Conclave باشند. در حالی که این فرض ممکن است در ابتدا بیش از حد مک گافین به نظر برسد، The Legend of Vox Ma،a تضمین می کند که هر تلاش برای به دست آوردن یک Vestige، Vox Ma،a را به محدودیت های خود سوق می دهد – هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی.

فصل 2 از The Legend of Vox Ma،a به قهرمانان ما فضایی برای رشد می دهد.

گروهی از ماجراجویان فانتزی شامل یک غول نیمه غول پیکر، نیمه الف ها و گنوم ها.

زمان پیوند گروهی است.
اعتبار: با حسن نیت از Prime Video

به دست آوردن بقایا پیاده روی در پارک نیست، اما فرصت های بسیار خوبی برای توسعه شخصیت ارائه می دهد. همانطور که آنها تحت آزمایشات مختلف قرار می گیرند، Vox Ma،a باید با ناامنی های عمیق و چهره های ترسناک گذشته خود مق، کند. حتی باحال‌ترین و با اعتماد به‌نفس‌ترین آنها – با نگاه ، به شما، و، و و، – می‌توانند با آشکار شدن رازهای تاریک خود را در شک و تردید فرو ببرند.

این لحظات تضاد درونی باعث می‌شود تا برخی از احساسی‌ترین و حتی جذاب‌ترین ضربات شخصیت‌های فصل وجود داشته باشد. بله، ما این نمایش را تماشا می‌کنیم تا ببینیم افراد بدجنس به لب می‌زنند، اما ما همچنین اینجا هستیم تا شاهد رشد این افراد بدجنس باشیم و به خانواده‌ای محکم‌تر تبدیل شوند. جست‌وجوی بقایا دری را برای تقویت پیوندهای خانوادگی باز می‌کند.

این موجود افسانه Vox Ma،a، تمام این توسعه شخصیت در پس زمینه ای از خوبی های فانتزی دیوانه کننده اتفاق می افتد. مکان‌های جدید مانند معابد غرق‌شده و قلمرو دائماً در حال تغییر Fey، جشنی برای چشم‌ها هستند، در حالی که بقایای واگرایی به شخصیت‌ها قدرت‌آپ‌هایی ارائه می‌کند که مبارزات جالب سریال را به سطح بعدی می‌برد. سپس موارد ذکر شده در بالا به همراه Vox Ma،a ، است که مطمئنا داستان را به سمتی می برد که شما می خواهید هرگز انتظار. اما لذت این نمایش همین است: ممکن است غیرقابل پیش بینی باشد، اما با لحن وحشی و شخصیت های دوست داشتنی اش، همیشه زمان ل،تی خوبی است.

سه ،مت اول از The Legend of Vox Ma،a فصل 2 Prime Video را پخش کرد(در یک پنجره جدید باز می شود)(در یک برگه جدید باز می شود) 20 ژانویه، با پخش سه ،مت جدید هر هفته.
منبع: https://mashable.com/article/the-legend-of-vox-ma،a-season-2-review