دسته‌ها
اخبار

برترین ها: راه اندازی حساب پس انداز کارت اپل، شایعات مک بوک ایر 15 اینچی و موارد دیگر


در حالی که تقریباً شش هفته تا WWDC باقی مانده است، شایعات در مورد آنچه ممکن است در این رویداد ببینیم همچنان به گوش می رسد. بلومبرگمارک گورمن در اپیزود این هفته از نمایش MacRumors به ​​ما پیوست تا نظر خود را در مورد چیزها به ما ارائه دهد، اما هنوز چیزهای زیادی در حال پخش است.

داستان های برتر 22 آوریل 2023
این هفته همچنین شاهد راه‌اندازی همراه حساب پس‌انداز اپل کارت و قابلیت تشخیص صدای زنگ هشدار دود و مونو،ید کربن برای هوم پاد بودیم، در حالی که تیم کوک از مک قدیمی یکی از کاربران غافلگیر شد زیرا اپل دو فروشگاه ،ده‌فروشی خود را در هند افتتاح کرد. برای همه جزئیات در مورد این داستان ها و بیشتر بخو،د!

حساب پس انداز اپل کارت با نرخ بهره بیش از 4 درصد راه اندازی شد

شش ماه پس از اعلام، حساب پس انداز اپل کارت اکنون در ایالات متحده در دسترس است. با 4.15% APY رقابتی، این حساب به کاربران Apple Card اجازه می‌دهد تا سود نقدی روزانه و پولی که از یک حساب بانکی مرتبط واریز می‌شود، ،ب کنند.

حساب پس انداز کارت اپل


حساب پس انداز توسط Goldman Sachs ارائه شده است و می توان آن را به طور کامل در برنامه Wallet در آیفون مدیریت کرد. حساب هیچ کارمزدی ندارد و نیازی به حداقل موجودی ندارد.

مک بوک ایر 15 اینچی برای ارائه دو گزینه تراشه M2، بدون پیکربندی M2 Pro

طبق آ،ین اطلاعاتی که توسط تحلیلگر مینگ چی کو به اشتراک گذاشته شده است، مک بوک ایر 15 اینچی که مدت ها شایعه شده بود به تراشه M2 مجهز خواهد شد.

ویژگی MacBook Air Sizes Multiple


اولین مک های مجهز به تراشه M3 احتمالا هنوز چند ماه دیگر باقی مانده است. کو گفت نسل بعدی تراشه M3 اپل در نیمه دوم سال 2023 وارد تولید انبوه خواهد شد و کمی جلوتر از تراشه های رده بالاتر M3 Pro و M3 Max که برای مدل های بعدی مک بوک پرو 14 و 16 اینچی قرار دارند، وارد تولید انبوه خواهد شد.

نمایش MacRumors: Mark Gurman Talks WWDC 2023، هدست اپل و مک های جدید

بلومبرگمارک گورمن در اپیزود این هفته MacRumors S،w به ما پیوست تا در مورد آ،ین شایعات درباره به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار جدیدی صحبت کند که انتظار می‌رود در WWDC امسال که در تاریخ 5 ژوئن آغاز می‌شود، پیش‌نمایش شود.

MacRumors نشان می دهد Mark Gurman 15 MBA و watchOS 10 alt


اطلاعات جدیدی که توسط Gurman در طول این اپیزود فاش شد شامل این بود که Mac Pro سیلی، اپل در WWDC معرفی نخواهد شد و iOS 17 شامل بهبودهایی برای برنامه Wallet و Find My خواهد شد.

watchOS 10 به ،وان بزرگ‌ترین به‌روزرس، نرم‌افزار اپل واچ از سال 2015 توصیف شده است

به گفته مارک گورمن، watchOS 10 بزرگترین به‌روزرس، نرم‌افزار اپل واچ از زمان عرضه نسخه اولیه این سیستم عامل در سال 2015 خواهد بود. انتظار می‌رود اپل واچ او اس 10 را در WWDC در ماه ژوئن معرفی کند.

watchOS


گورمن انتظار دارد watchOS 10 دارای یک رابط به روز شده باشد، با افشاگری ناشناس که ادعا می کند صفحه اصلی دوباره طراحی خواهد شد، اگرچه گورمن می گوید که انتظار ندارد طراحی اصلی این پلتفرم تغییر کند.

HomePod اکنون می تواند در صورت خاموش شدن زنگ دود به شما هشدار دهد

همانطور که در اوایل سال جاری وعده داده شده بود، اپل اکنون ویژگی تشخیص صدا را در نسل دوم هوم پاد و هوم پاد مینی گسترش داده است تا بتواند صداهای هشدار دود و مونو،ید کربن را تشخیص داده و یک اعلان به آیفون کاربر ارسال کند.

هوم پاد 2 و ویژگی مینی 1


تشخیص صدا برای اولین بار در سال 2020 در آیفون معرفی شد و می تواند صداهای مختلفی از جمله زنگ در، گریه کودک، بوق ماشین، تق تق و غیره را تشخیص دهد.

واکنش تیم کوک را در حالی که فن مکینتاش قدیمی را به افتتاحیه فروشگاه اپل می آورد تماشا کنید

اپل این هفته اولین دو فروشگاه ،ده فروشی خود را در هند افتتاح کرد و تیم کوک، مدیر عامل شرکت، برای جشن گرفتن حضور داشت. در فروشگاه جدید بمبئی، وقتی یک مشتری با یک مکینتاش SE قدیمی متعلق به دهه 1980 با خود همراه داشت، کوک بسیار شگفت زده شد.

آشپزی مک سورپرایز بازدید از هند


کوک این هفته به هند سفر کرده است و در طول سفر خود با نارندرا مودی، نخست وزیر این کشور و بسیاری دیگر از چهره های برجسته محلی دیدار کرده است.

خبرنامه MacRumors

هر هفته، ما یک خبرنامه ایمیلی مانند این منتشر می‌کنیم که برترین داستان‌های اپل را برجسته می‌کند، و آن را راهی عالی برای دریافت خلاصه‌ای از هفته با توجه به تمام موضوعات اصلی که پوشش داده‌ایم و پیوند داستان‌های مرتبط با هم برای یک داستان بزرگ می‌سازد. نمای تصویر

پس اگر می خواهید داشته باشید داستان های برتر مانند خلاصه بالا که هر هفته به صندوق پست ایمیل شما تحویل داده می شود، مش، شدن در خبرنامه ما!


منبع: https://www.mac،ors.com/2023/04/22/top-stories-apple-card-savings-launch/