دسته‌ها
اخبار

با وجود تغییرات فصل 3، Warzone 2.0 همچنان در نسخه بتا است


اکتیویژن آن را هیپ کرد Call of Duty: Warzone 2.0 به روز رس، فصل 3 به طور قابل توجهی، با تعداد زیادی پست های وبلاگ نشان دادن آنچه که باید انتظار داشت، همراه با تماس سازنده محتوا که مجموعه ای از ویژگی های بسیار درخواستی را شرح می دهد. اکنون که این آپدیت به صورت زنده منتشر شده است، برخی از اعضای جامعه بازی احساس گمراهی می کنند، زیرا فصل 3 کاملاً آن تغییر اساسی نیست که آنها انتظار داشتند.

در حالی که شامل ویژگی های جدید است و برخی از مشکلات طول، مدت دنباله را برطرف می کند، Warzone 2.0 هنوز پر از مشکلات است – بسیاری از آنها باعث می شوند بازی کمتر قابل دسترس باشد. فصل 3 گامی در مسیر درست است، اما با توجه به اینکه نوار قبل از انتشار چقدر پایین بود، آنقدرها که شاید در این مرحله از زندگی بازی لازم است، چشمگیر نیست، به خصوص از استودیوی عظیمی مانند اکتیویژن.

،اب بازی های جدید

شخصیت هایی که در فصل 3 Warzone 2.0 چتربازی می کنند.

علیرغم انبوهی از مشکلات، فصل 3 به اندازه کافی محتوا و ویژگی های جدید ارائه می دهد که حداقل بررسی به روز رس، را توجیه می کند. با آن، جدید می آید تک تیرانداز FJX Imperium، تفنگ نبرد Cronen Squall، و بازگشت تک تیراندازهای تک تیرانداز (البته با یک هشدار عظیم). همچنین شامل حالت M،ive Resurgence است که به بازیکنان اجازه می‌دهد در نقشه بزرگ Al Mazrah مجدداً بازپخش کنند. این یک افزوده خوب است، زیرا سبک های بازی تهاجمی تر را در المزره تشویق می کند، زیرا بازیکنان به دلیل حذف شدن به سختی جریمه نمی شوند.

فراتر از آن، به‌روزرس، ویژگی‌های کوچک‌تر و در عین حال قابل‌توجهی را ارائه می‌کند که دنیایی از تفاوت را ایجاد می‌کند، مانند معرفی جلیقه‌های صفحه Tempered، که به بازیکنان اجازه می‌دهد به جای سه صفحه، تنها با دو صفحه به حدا،ر زره برسند. به همین ترتیب، برخی از ،اصر حرکتی بهبود یافتند و باعث افزایش سرعت به لغزش و کاهش تاخیر شلیک پس از غواصی شدند. همه این ویژگی ها بسیار مورد نیاز هستند و بازی را حداقل از نظر مفهومی بهتر می کنند. اگرچه در عمل، برخی از این ایده ها هنوز نیاز به کار دارند.

یک آشفتگی ناامید کننده

بازیکنان در حال نبرد در Al Mazrah در Warzone 2.0.

می تو،د به ،وان نمونه ای از آن به تک تیراندازهای تک تیرانداز جدید فصل 3 نگاه کنید. برای به دست آوردن حذف یک ضربه با یک تک تیرانداز، بازیکنان باید از گلوله های انفجاری بر روی یک تفنگ پیچ و مهره ای استفاده کنند. این گلوله‌ها به شدت بر سرعت گلوله سلاح تأثیر می‌گذارند، اما آسیب کافی برای سرنگونی یک دشمن کاملاً پوشیده وارد می‌کنند. مسئله این است که باز ، قفل پیوست دور انفجاری یک فرآیند طول، و دشوار است که بسیاری از بازیکنان باید در شروع فصل برای آن تلاش کنند.

قبل از انتشار آپدیت، اکتیویژن نحوه عملکرد مک،ک تک شات را فاش نکرده بود، بنابراین بازیکنان نمی توانستند زودتر از موعد برای باز ، قفل ضمیمه کار کنند. کل فرآیند ،ب پیوست‌ها هنوز بسیار پیچیده است، و به راحتی می‌توان فهمید که چرا یک تازه‌وارد غیرفعال می‌شود. مطمئناً، مک،ک تک تیراندازی تک تیر به خوبی کار می کند … اگر ساعت ها وقت صرف کنید تا واقعاً پیوست را به دست آورید.

آپدیت فصل 3 نیز تا حد زیادی با مشکلات اتصال همراه است و در برخی مواقع به دلیل تاخیر قابل پخش نیست. این اغلب اتفاق نمی افتد، اما چندین بار در طول جلسه بازی من رخ داد، که منجر به درگیری های ناموفق بسیاری در گرمای نبرد شد. گاهی اوقات، بازی به صورت لحظه ای متوقف می شود، اما فقط برای برخی از بازیکنان. وقتی این اتفاق می افتد، ممکن است در حالی که بازی یخ زده است حذف شوید، که کاملاً دیوانه کننده است.

مسائل به همین جا ختم نمی شود. اولین مسابقه M،ive Resurgence من در Buy Stations برای من بار نشد، علیرغم اینکه برای هم تیمی هایم در دسترس بود. در مواقع دیگر، بارگذاری ساده در یک بازی بسیار دردناک طول می کشد. مسائل ادامه دارد و ادامه دارد. انگار Warzone 2.0 هنوز در مرحله بتا است

استفاده از تک تیرانداز در Warzone 2.0 در طول فصل 3.

یک مشکل عمده مربوط به نحوه تعیین انتظارات اکتیویژن برای این به روز رس، است. به ،وان مثال، پچ یادداشت ها – در حالی که گسترده بودند – خیلی دقیق نبودند، که به نظر راهی است برای Activision تا کیک خود را بخورد و آن را نیز بخورد. در گذشته، نرم‌افزار Raven به خاطر یادداشت‌های وصله بسیار دقیق خود شناخته می‌شد که تغییرات را تا میلی‌ث،ه برجسته می‌کرد. اما پچ یادداشت‌های فصل 3 از عبارات مبهم مانند «افزایش یافته» یا «تعدیل شده» استفاده می‌کنند. اکتیویژن همچنین قبل از انتشار آپدیت، تماسی با سازنده محتوا برقرار کرد و نوید تغییرات عمده حرکت و حتی بهبود زمان بازی (TTK) را داد. متأسفانه هیچ یک از این ویژگی ها اجرا نشد و باعث سردرگمی و ناامیدی شد.

آ،ین میخ در تابوت این است که به نظر می رسد اکتیویژن به طور فزاینده ای بر روی فروش بسته های فروشگاهی متمرکز شده است، به ویژه در طول فصل 3. جدید در این به روز رس، یک بسته DLC به نام BlackCell است که به بازیکنان امتیاز COD، رد ، ردیف پاس نبرد و سایر لوازم آرایشی با قیمت 30 دلار می دهد. به دست آوردن سلاح های جدید فصل 3 نیز کمی طول می کشد و بازیکنان را تشویق به ،ج ، پول واقعی می کند. علاوه بر این، یک باندل Bomb Squad برای بازیکنان DMZ اضافه شد که به آنها امکان دسترسی به چهارمین اسلات Active Duty Operator را می‌دهد که نمی‌توان به سادگی با انجام بازی به دست آورد. از آنجا که Warzone 2.0 بازی رایگان است، دیدن تعداد زیادی بسته فروشگاهی در دسترس منطقی است – اما با توجه به وضعیت بازی، انتظار اینکه جامعه پول واقعی ،ج کند، توهین آمیز و مرزی است.

در حالی که فصل 3 به برخی از مسائل می پردازد، Warzone 2.0 هنوز راه درازی در پیش دارد تا در سطح نسخه اصلی قرار گیرد منطقه جنگی.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/gaming/warzone-20-season-3-is-a-step-in-the-right-direction-but-more-needs-to-be-done/