دسته‌ها
اخبار

با هیئت مدیره IEEE آشنا شوید


هیئت مدیره IEEE مسیر آینده IEEE را شکل می دهد و متعهد است اطمینان حاصل کند که IEEE یک سازمان قوی و سرزنده باقی می ماند – در خدمت نیازهای اعضای خود و جامعه مهندسی و فناوری در سراسر جهان – و در عین حال ماموریت IEEE برای پیشرفت فناوری به نفع بشریت.

این مقاله شامل اعضای هیئت مدیره IEEE ترزا بروناسو، ویکی اوزبرن و علی اچ سید است.

ترزا بروناسو، عضو ارشد IEEE

کارگردان، منطقه 3: ج، شرقی ایالات متحده

زنی خندان با موهای قهوه ای کوتاه، لباس آبی و گوشواره آبی پوشیده است.ترزا بروناسو یکی از اعضای ارشد IEEE و مدیر منطقه 3 IEEE (ج، شرقی ایالات متحده) است.ترزا بروناسو

بروناسو که بیش از 30 سال تجربه در مهندسی برق دارد، متخصص در الکترومغناطیسی است. کار او شامل طراحی و توسعه قطعات و زیرسیستم های امواج RF، مایکروویو و میلی متری برای صنایع دفاعی و هوافضا است.

بروناسو گفته است که پروژه مورد علاقه او – و آنچه او فکر می کند جالب ترین است – هدایت تیمی بود که مسئول برنده شدن قرارداد ساخت آنتن رادار Ka-Band برای فرود مریخ نوردهای کنجکاوی و استقامت بر روی مریخ بود. این تیم آنتن را به گونه ای توسعه دادند که ناهموار، فشرده و سبک باشد. او همچنین طراحی تغذیه مایکروویو برای آنتن را رهبری کرد که بازدهی پایینی داشت لوب های جانبی. بروناسو و بقیه اعضای تیم گواهی قدرد، دریافت ،د آزمایشگاه رانش جت ناسا برای برآوردن ا،امات چالش برانگیز در یک برنامه فشرده.

بروناسو، یک داوطلب فعال IEEE، یکی از اعضای این سازمان است انجمن تئوری و تکنیک های مایکروویو IEEE و انجمن آنتن ها و انتشار IEEE. او به ،وان خدمت کرده است بخش IEEE آتلانتا منشی، نایب رئیس و رئیس. او یکی از سه زن جورجیا بود که در سال 2008 به ،وان بخشی از نهمین جوایز سالانه ،ن سال در فناوری، مورد تقدیر قرار گرفت. این جایزه برندگان را به‌،وان «،ن تأثیرگذار» به‌خاطر دستاوردهایشان به‌،وان رهبران ،ب‌وکار، رویاپردازان فناوری، و زن، که در جوامع خود تفاوت ایجاد می‌کنند، به رسمیت می‌شناسد.

بروناسو مقالاتی را در این نمایشگاه ارائه کرده است سمپوزیوم بین المللی مایکروویو IEEE، کنفرانس رادار IEEEو کنفرانس IEEE Ultra-Wideband. او عضو سیگما پی سیگما، انجمن ملی افتخار فیزیک و HKN. او قرار است در اج، و مراسم افتخارات IEEE Vision, Innovation, and Challenges 2023، در 5 می در آتلانتا برگزار می شود.

ویکی اوزبرن، عضو ارشد IEEE

مدیر، منطقه 4: ایالات متحده مرکزی

زنی خندان با موهای بلوند کوتاه، پیراهن صورتی، مروارید و ژاکت سیاه.ویکی اوزبرن، عضو ارشد IEEE، مدیر منطقه 4 IEEE (ایالات متحده مرکزی) است.عکاسی را بخو،د

او می گوید که ماموریت اوزبرن به ،وان مدیر منطقه 4 IEEE این است که از استعدادهای رهبری خود برای الهام بخشیدن، تشویق و همکاری استفاده کند. او بیش از 30 سال تجربه در زمینه رهبری، مدیریت پروژه، مدیریت مهندسی، کیفیت، مهندسی نرم افزار و تولید دارد. اوزبرن می‌گوید از کار روی پروژه‌هایی لذت می‌برد که فرصت‌هایی را برای دستیابی به بازارها برای رویاپردازی، طراحی و ساخت بدون محدودیت فراهم می‌کنند. او در یک واحد تجاری Avionics کار می کند، جایی که آنها پرواز ایمن را از طریق محصولات و خدمات خود امکان پذیر می کنند. تمرکز او بر حفظ امنیت مسافران، خدمه پرواز و ارتش است.

عضوی از انجمن کامپیوتر IEEEاوزبرن بیش از 17 سال است که یک داوطلب فعال IEEE بوده است. او چندین سمت رهبری در کمیته‌های بخش و منطقه خود داشته است. کمیته ها استراتژی ها و اه،ی را برای منطقه تعیین می کنند. اوزبرن به خود می بالد که ایده ها و ابتکارات خلاقانه زیادی را مطرح کرده است و مهمتر از آن، برنامه ها و اقدامات صریح را برای کمک به اعضای IEEE ترسیم می کند. او یکی از اعضای موسس است ،ن بخش IEEE Cedar Rapids (Iowa) در گروه وابستگی مهندسی.

او به ،وان یکی از اعضای هیئت مدیره IEEE، زمان و تلاش خود را به ارتقاء و رشد عضویت و درگیر ، اعضای IEEE برای استفاده از مهارت ها و تنوع فکری خود برای رسیدگی به مشکلات دنیای واقعی اختصاص می دهد.

اوزبرن جایزه تد ای. هانتر از بخش Cedar Rapids IEEE را برای خدمات فردی برجسته در پیشبرد اه، و اه، بخش دریافت کرد. او در سال 2016 با جایزه قهرمان سال ،ن شرکت هوافضای کالینز و جایزه بهترین مشارکت کننده انجمن ،ن در سال 2013 مفت، شد.

IEEE Fellow Ali H. Sayed

مدیر بخش 9

مردی با موهای تیره، سبیل و عینک.یکی از همکاران IEEE، علی H. Sayed مدیر بخش 9 IEEE است.EPFL

سید در طراحی سیستم های تطبیقی ​​و توسعه روش های یادگیری برای هدایت عملیات آنها پیشرو است. اینها سیستم‌های هوشمند با توانایی‌های خودآموزی هستند که در بسیاری از زمینه‌ها از جمله در سیستم‌های ارتباطی، هدایت و کنترل، ابزار دقیق زیست‌پزشکی و ماشین‌های مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می‌شوند. تحقیقات سید بر نظریه های سازگاری و یادگیری، داده ها و علوم شبکه، استنتاج آماری و سیستم های چند عاملی متمرکز است. تیم تحقیقاتی او الگوریتم ها و نظریه هایی را توسعه می دهد که درک سیستم های تطبیقی ​​را به سطح جدیدی رسانده است. او چندین کتاب درسی را تالیف کرده است که به تربیت نسل‌های محقق و متخصص در هنر انطباق و یادگیری کمک کرده است.

سید به ،وان یک داوطلب فعال IEEE، با نیازهای اعضای IEEE، به ویژه دانشجویان، متخصصان جوان و اعضای صنعت آشنا است. او در سال‌های 2018 و 2019 به‌،وان رئیس این اتحادیه خدمت کرد انجمن پردازش سیگنال IEEE، جایی که او ابتکاراتی را به نفع جامعه ای متنوع تر و فراگیرتر ترویج کرد. سید می گوید IEEE “شبکه ای چشمگیر از متخصصان دانشگاهی، صنعتی، ،تی و بخش خصوصی” است و دانش آنها نیرویی هولناک برای منافع عمومی است. به ،وان یکی از اعضای هیئت مدیره IEEE، او سیاست هایی را ترویج کرده است که فرصت های آموزشی و شغلی را تقویت می کند، مربیگری دانشجویان و کارآموزی های صنعتی را تقویت می کند، و برنامه های دسترسی آزاد و علوم باز را تشویق می کند.

او عضوی از آکادمی ملی مهندسی ایالات متحده و آکادمی جه، علوم. او بیش از 600 نشریه علمی و 9 کتاب تألیف کرده است. سید همچنین برنده چندین جایزه از جمله جایزه حوزه فنی فوریه IEEE 2022 و 2020 جایزه انجمن IEEE Norbert Wiener.


منبع: https://spect،.ieee.org/ieee-،-april-2023