دسته‌ها
اخبار

با مولدهای خورشیدی Jackery تا 720 دلار برای قطع برق و موارد دیگر آماده شوید


این روزها، “خارج شدن از شبکه” به این م،ی نیست که در واقع باید خود را از شبکه خارج کنید. تن وجود دارد نیروگاه های قابل حمل و ژنراتورهای خورشیدی وجود دارد که می‌توانند دستگاه‌های شما را تقریباً در همه جا پر کنند. و در حال حاضر، شما فرصتی دارید تا تعدادی از ما را انتخاب کنید مدل های مورد علاقه در بازار با تخفیف آمازون تا 36 درصد تخفیف برای نیروگاه‌های جکری، پنل‌های خورشیدی و باندل‌ها ارائه می‌کند که برخی از آنها بیش از 700 دلار تخفیف دارند. بدون انقضای مشخصی برای این فروش، توصیه می کنیم اگر نمی خواهید این پس انداز را از دست بدهید، سفارش خود را زودتر تحویل بگیرید.

با چندین تنظیم و اندازه های مختلف در فروش، برای یافتن سیستمی که برای نیازهای شما کار می کند مشکلی نخواهید داشت. اگر به دنبال یک نیروگاه فشرده هستید که برای سفرهای کمپینگ آ، هفته و روزهای ساحلی عالی است، می‌تو،د این را انتخاب کنید. نیروگاه ا،پلورر 300 برای 240 دلار، که 110 دلار از قیمت معمولی تخفیف دارد. با ظرفیت 293 وات ساعت، می تواند گوشی شما را تا 30 بار، دوربین شما را تا 15 بار یا لپ تاپ شما را دو بار شارژ کند. شما می تو،د آن را در کمتر از چهار ساعت با استفاده از یک پریز دیواری استاندارد شارژ کنید یا آن را با آن جفت کنید پنل خورشیدی 100 واتی SolarSaga برای برق واقعی خارج از شبکه در حال حاضر با قیمت 209 دلار به فروش می رسد، که در مقایسه با قیمت معمول، همه کاره، 91 دلار صرفه جویی می کند. 100 وات SolarSaga راه اندازی فقط چند ث،ه طول می کشد، با استاندارد IP65 مقاوم در برابر آب و هوا است و با وزن 6 پوند بسیار قابل حمل است.

و اگر می خواهید همه چیز را انجام دهید، می تو،د آن را بردارید Jackery Solar Generator 2000 Pro، که نام آن را گذاشتیم بهترین ژنراتور خورشیدی بزرگتر و بهترین ژنراتور خورشیدی برای شارژ سریع در تست های ما قیمت آن ۲۸۷۹ دلار است که هنوز ۷۲۰ دلار کمتر از قیمت معمولی است، اما این یک راه‌اندازی جدی است که شامل یک نیروگاه ۲۱۶۰ وات ساعتی و دو پنل خورشیدی ۲۰۰ واتی است که آن را برای ماشین‌های RV، ون‌های کمپر و حتی به ،وان نیروی پشتیبان برای شما عالی می‌کند. خانه در مواقع خاموشی و اضطراری.


منبع: https://www.cnet.com/deals/prepare-for-power-outages-and-more-with-up-to-720-off-jackery-solar-generators/#ftag=CAD590a51e