دسته‌ها
اخبار

با تا 45% تخفیف برای سبک های زمستانی در آمازون کمتر گرم بمانید


فصل زمستان چیزهای بسیار خوبی دارد مانند برف زیبا و تعطیلات. با این حال، یکی از جنبه‌های ناخوشایند زمستان این است که سرمای زمست، تا چه حد می‌تواند در لباس‌ها نفوذ کند و شما را وادار کند که ای کاش داخل آن بودید.

با این فروش در آمازون، می‌تو،د پوشاکی تهیه کنید که به شما در مق، با سرما کمک کند و تا حد امکان صرفه‌جویی کنید 45% روی دنده برای تمام خانواده. در حالی که چندین آیتم برای انتخاب وجود دارد، یکی از بهترین ،یدهایی که می تو،د انجام دهید، ،ید یک کت سبک وزن ضد آب Amazon Essentials است.

من شخصا یک کت Amazon Essentials دارم و علیرغم اینکه بسیار نازک و سبک است، کار شگفت انگیزی در گرم و خشک نگه داشتن شما از باران دارد. به‌علاوه، اگر نیاز به بسته‌بندی آن داشتید، می‌تو،د به سادگی آن را بغلت،د و داخل کیف سبک وزنی که با ،ید دریافت می‌کنید قرار دهید.

این ژاکت پف دار کلاهدار سبک وزن ضد آب ضد آب از 24 دلار شروع می شود (45٪ صرفه جویی می شود)، در حالی که این ژاکت پف دار ،نه ضد آب 23 دلار است (45 درصد پس انداز). یکی دیگر از نسخه های فوق العاده این مانتو برای ،ن این است ژاکت پفی سنگین وزن با کمر بند که همه چیز را به داخل می کشد تا کت خیلی حجیم به نظر نرسد. این را با 38 دلار دریافت کنید و با ب، کوپن، 5 درصد تخفیف اضافی دریافت کنید.

قبل از پایان فروش برای اطلاعات بیشتر به آمازون بروید. در اینجا چند گزینه اضافی برای چرخ دنده زمست، وجود دارد که می تو،د انتخاب کنید:


منبع: https://www.cnet.com/deals/stay-warm-for-less-up-to-45-off-select-winter-styles-amazon/#ftag=CAD590a51e