دسته‌ها
اخبار

با این بسته 45 دلاری از راحتی روی مبل خود آموزش MBA دریافت کنید


TL; DR: از 10 آوریل، کل آموزش MBA در یک جعبه(در یک برگه جدید باز می شود) توسط کریس هارون تنها با قیمت 44.99 دلار به فروش می رسد – که به حدود 7.49 دلار در هر دوره کاهش می یابد.


این روزها حتی لازم نیست برای تحصیل در سطح جه، پا به ک، درس بگذاری. بنابراین اگر تا به حال به بازگشت به مدرسه فکر کرده اید، اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است. دوره های آنلاین روشی مقرون به صرفه و راحت برای یادگیری از راحتی روی مبل شما ارائه می دهند، و ممکن است تعجب کنید که در اوقات فراغت خود می تو،د بر چه موضوعاتی در خانه تسلط داشته باشید.

کل آموزش MBA 2023 در یک جعبه توسط کریس هارون، پروفسور برنده جایزه مدرسه ،ب و کار، معادل کل آموزش MBA را ارائه می دهد.(در یک برگه جدید باز می شود) فقط در یک دوره، با پنج دوره دیگر برای ادامه تحصیلات تجاری شما. و این شش دوره می توانند تنها با 44.99 دلار – کمتر از 8 دلار در هر ک،، متعلق به شما باشند.

اجازه دهید کریس هارون، پروفسور برنده جایزه MBA، شما را از طریق این شش دوره آموزشی راهنمایی کند که می تو،د از لپ تاپ خود به آن ها بپردازید. او MBA خود را از دانشگاه کلمبیا دریافت کرد و در گذشته در گلدمن ،س کار کرد، بنابراین او یک مربی عالی برای سفر یادگیری تجاری شما است. با یک دوره آموزشی کامل MBA در 1 شروع کنید، که شامل هفت ساعت آموزش در مورد همه چیز، از راه اندازی یک شرکت از ابتدا تا یادگیری نکات و نکات مالیاتی – همه بر اساس تجربه واقعی زندگی است. این دوره عالی برای ،، است که رویای رفتن به مدرسه بازرگ، را در سر می پرورانند اما زمان یا پول کافی برای انجام این جهش را ندارند.

از آنجا با گواهی فروش، بازاریابی و ارتباطات پیش بروید. کریس هنر فروش را به شما می آموزد(در یک برگه جدید باز می شود) در این دوره ضمن نشان دادن نحوه شناسایی مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان تکراری در این فرآیند به شما نشان می دهد. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه یک محتوای تجاری یا YouTube را ضبط و ویرایش کنید. چهار دوره دیگر در مورد موضوعاتی مانند امور مالی، حسابداری، ا،ل، اقتصاد و موارد دیگر این بسته را تکمیل می کنند.

با آموزش کامل MBA 2023 در یک جعبه توسط کریس هارون، استاد مدرسه بازرگ، برنده جایزه، آموزش کاملی در دنیای تجارت دریافت کنید.(در یک برگه جدید باز می شود)، در حال حاضر فقط 44.99 دلار، بهترین قیمت آنلاین.

قیمت ها قابل تغییر است
منبع: https://mashable.com/deals/april-10-mba-training-course