دسته‌ها
اخبار

این شارژر ماشین برقی 25 فوتی در Best Buy امروز 150 دلار تخفیف دارد


اگر به دنبال یکی از بهترین راه‌ها برای شارژ خودروی برقی خود هستید، Best Buy امروز یک پیشنهاد عالی برای شما دارد. در حال حاضر، می‌تو،د شارژر خودروی برقی Juicebox 25ft را با قیمت 549 دلار ب،ید و 120 دلار از قیمت معمولی 669 دلاری صرفه‌جویی کنید. این شارژر خودروی الکتریکی سطح 2 برای هر ،ی که می‌خواهد بتواند با کارایی بیشتری از خانه شارژ کند، راحت است، مطمئناً برای شما جذاب خواهد بود. شما باید سریع باشید، زیرا، به طور قابل پیش بینی، این معامله روز امروز به پایان می رسد. بیایید نگاهی گذرا به این موضوع بیندازیم که چرا ارزشش را دارد.

چرا باید شارژر خودروی برقی Juicebox 25ft را ب،ید؟

اگر در حال خواندن این مطلب بوده اید چگونه ماشین الکتریکی خود را در خانه شارژ کنید، متوجه خواهید شد که Juicebox به آن اشاره می کند. شارژرهای سطح 2 آن قدرتمندتر از سطح 1 هستند تا بتو،د باتری خود را سریعتر پر کنید. با شارژر خودروی الکتریکی Juicebox 25ft، می‌تو،د تا شش برابر سریع‌تر از شارژر همراه خودروتان انتظار شارژ داشته باشید. سازگاری جه، به این م،ی است که با تمام تلویزیون های موجود در بازار امروز و آینده کار می کند، از جمله تس، به لطف یک آداپتور معمولی.

بهتر از این، شارژر خودروی برقی Juicebox 25ft دارای تعدادی ویژگی عالی برای همیشه در کنترل بودن است. این دارای اتصال Wi-Fi است، بنابراین می تو،د به راحتی از طریق برنامه و پورتال وب JuiceNet، شارژ را نظارت و برنامه ریزی کنید. چراغ‌های LED پویا سطوح اتصال را همراه با رفتار شارژ نشان می‌دهند. از طریق این سیستم، می‌تو،د زمان‌های شارژ خود را برای زم، که نرخ‌ها پایین‌تر است، برنامه‌ریزی کنید تا در هزینه شارژ خود صرفه‌جویی کنید. در هر زمان، زم، که ماشینتان کاملاً شارژ شد، اعلان‌هایی دریافت می‌کنید یا می‌تو،د از JuiceNet استفاده کنید تا به شما یادآوری کند که وقتی به دلیل یک روز پرمشغله زیاد فراموش می‌شوید، به برق متصل شوید. به لطف پشتیب، آمازون ال،ا و گوگل هوم، حتی می توان از کنترل های صوتی برای نظارت، مدیریت و کنترل شارژر استفاده کرد.

استفاده و نصب این سیستم با براکت نصب سریع و مدیریت کابل داخلی آسان است. با نصب پلاگین هنگامی که پریز 240 ولت وجود دارد، فقط در صورتی نیاز به استفاده از یک برقکار حرفه ای دارید که قبلاً پریز NEMA 14-50 در محل ندارید. اگر شرکت در برنامه JuicePoints را انتخاب کنید، حتی می تو،د برای شارژ ماشین الکتریکی خود پول دریافت کنید. آن را با بهترین برنامه‌های شارژ EV همکاری کنید و همیشه برای سوار شدن به وسیله نقلیه برقی مورد علاقه‌تان آماده خواهید بود.

شارژر خودروی برقی Juicebox 25ft که به طور معمول 669 دلار قیمت دارد، برای بهترین ،ید روز به 549 دلار کاهش یافته است. پس انداز 120 دلاری با پایان یافتن معامله در همان روز، برای مدت طول، دوام نخواهد آورد. اگر این چیزی است که در زندگی خود به آن نیاز دارید، اکنون دکمه ،ید را فشار دهید.

اخبار فناوری امروز که برای صندوق ورودی شما تنظیم و فشرده شده است


صندوق ورودی خود را بررسی کنید!

لطفاً برای ادامه یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.

این آدرس ایمیل در حال حاضر در پرونده است. اگر خبرنامه دریافت نمی کنید، لطفاً پوشه اسپم خود را بررسی کنید.

با عرض پوزش، در حین اشتراک خطایی رخ داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/cars/juicebox-electric-vehicle-charger-deal-best-buy-february-2023/