دسته‌ها
اخبار

این تلویزیون 55 اینچی سونی 4K را با قیمت 450 دلار در Best Buy دریافت کنید


اگر بودجه شما اجازه می دهد، همیشه زمان خوبی برای ارتقای تنظیمات سینمای خانگی است، به خصوص که می تو،د از طریق معاملات تلویزیونی ،ده فروشان مختلف از پس انداز لذت ببرید. اگر به آن نیاز دارید، توصیه‌ای در اینجا وجود دارد – تلویزیون 55 اینچی Sony X75K 4K، که در حال حاضر ارزش شگفت‌انگیزی را برای قیمت اصلی خود 500 دلار ارائه می‌کند، پس از تخفیف 50 دلاری، از Best Buy به 450 دلار کاهش یافته است. ما مطمئن نیستیم که چقدر زمان برای استفاده از این پیشنهاد دارید، بنابراین اگر نمی‌خواهید فرصت را از دست بدهید، باید فوراً ،ید را انجام دهید.

چرا باید تلویزیون 55 اینچی Sony X75K 4K ب،ید؟

اگر تلویزیون 55 اینچی Sony X75K 4K بزرگتر از تلویزیونی است که آن را با آن تعویض می کنید، باید راهنمای ما را بررسی کنید. چه اندازه تلویزیون ب،ید تا مطمئن شوید فضای کافی برای آن دارید. پس از تأیید این کار، باید منتظر لذت بردن از نمایش‌ها و فیلم‌های مورد علاقه‌تان با جزئیات واضح‌تر و رنگ‌های روشن‌تر باشید، زیرا رزولوشن آن 4K Ultra HD است که توسط پردازنده 4K X1 سونی فعال می‌شود. تلویزیون سونی X75K 4K همچنین دارای فناوری 4K X-Reality PRO این برند است که تمام محتوا را به وضوح 4K ارتقا می‌دهد تا بتو،د صفحه نمایش 55 اینچی آن را به حدا،ر برس،د.

سونی، یکی از بهترین برندهای تلویزیون، با گوگل و پلتفرم Google TV آن همکاری می کند تا تلویزیون 55 اینچی Sony X75K 4K را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل کند. شما می‌تو،د به بهترین سرویس‌های پخش، از جمله Netflix و Disney+ دسترسی داشته باشید، در حالی که با توجه به اولویت‌های خود، پیشنهادهایی برای تماشای محتوا در صفحه اصلی دریافت خواهید کرد. Google TV همچنین از طریق کنترل از راه دور تلویزیون 4K به Google Assistant دسترسی می دهد، بنابراین می تو،د دستورات صوتی را برای عملکردهایی مانند جستجوی نمایش ها و فیلم های خاص، تنظیم صدا و کنترل پخش صادر کنید.

تلویزیون 55 اینچی سونی X75K 4K در حال حاضر به دلیل قیمت بر،ب 500 دلاری خود یک دزدی است، بنابراین نباید این فرصت را از دست بدهید و آن را با 50 دلار تخفیف از Best Buy تهیه کنید. قیمت تلویزیون 4K برای همیشه 450 دلار نخواهد بود، اما از آنجایی که هیچ اطلاعاتی در مورد زمان بازگشت قیمت آن به حالت عادی وجود ندارد، از شما خواسته می شود تا در اسرع وقت این تراکنش را تکمیل کنید تا تلویزیون 55 اینچی Sony X75K 4K خود را ایمن کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: https://www.di،altrends.com/،me-theater/sony-55-inch-x75k-4k-tv-deal-best-buy-may-2023/