دسته‌ها
اخبار

اینها گوشواره های واقعی هستند – و همچنین گوشواره های واقعی


اینها ممکن است شبیه یک جفت گوشواره معمولی شما باشند که با مرواریدهای – نسبتاً بزرگ – تج، شده‌اند، اما چیزی فراتر از جواهرات هستند: آنها در واقع به ،وان گوشواره‌های بسیار مجزا عمل می‌کنند.از طریق Gizmodo). گیره یا گل میخ گوشواره صوتی H1 از نوا آدیو دارای دو بلندگو در پشت هر دو مروارید (که هستند واقعیبه هر حال) که از صدای جهت دار برای انتقال صدا به بالا و داخل گوش شما استفاده می کنند.

نوا می گوید این فناوری “لایه‌ای از صدا” را به محیط شما اضافه می‌کند و به شما امکان می‌دهد در عین لذت بردن از صدای خود، آنچه را که در اطرافتان می‌گذرد بشنوید، شبیه به LinkBuds سبک باز سونی یا هدفون رسانای استخو، Afters،kz. این بدان م،است که آنها هیچ خاصیت حذف نویز ندارند، که می تواند برای ورزشکار، که می خواهند از محیط اطراف خود آگاه باشند و همچنین هر، دیگری که نمی خواهد کوک کند مفید باشد. همه چیز بیرون

با وجود اینکه بلند،ا خارج از گوش شما باقی می مانند، Nova می گوید که فناوری صدای جهت دار آن به جلوگیری از شنیدن هر چیزی که شما به آن گوش می دهید توسط افراد دیگر کمک می کند. گوشواره های صوتی با استفاده از چهار میکروفون داخلی تا 3.5 ساعت پخش موسیقی یا 2.5 ساعت مکالمه را ارائه می دهند. کیس شارژ گنجانده شده، که از نظر ظاهری شبیه یک کیف گوشواره زیبا به نظر می رسد، تا سه بار شارژ کامل را فراهم می کند و در مجموع حدود 14 ساعت گوش دادن را به همراه دارد. همچنین یک دکمه داخلی روی گوشواره تعبیه شده است که به شما امکان می دهد پخش صدا و تماس های تلفنی را کنترل کنید.

به‌،وان فردی که اغلب گوشواره می‌پوشد، مطمئن نیستم که چه احساسی در مورد جایگزین ، گل میخ‌های روزمره‌ام با یک جفت گوشواره صوتی دارم. چیزی که من در مورد Samsung Galaxy Buds 2 Pro خود دوست دارم این است که می توانم از گوشواره استفاده کنم و در صورت انتخاب هدفون. به علاوه، وزن هر گوشواره حدود 7.7 گرم است که اگر عادت به کشیدن جواهرات در لاله گوش خود ندارید، کمی سنگین است.

اما هنوز می توانم ببینم که چگونه گوشواره های صوتی Nova می تواند گزینه جذابی باشد، به خصوص اگر به دنبال راه حلی همه کاره برای صدا هستید. و سبک. Nova تنها برندی نیست که سعی کرده هدفون و مد را با هم ،یب کند (اگرچه تعداد زیادی از آنها خارج از گوش شما آویزان نشده است). Planet Beyond به این نتیجه رسید جفت جوانه های صدفی شکل منظم در گوش که شما می تو،د افزودن لوازم جانبی مختلف به، و حتی وجود دارد گوشواره وجود دارد که به زیبایی به AirPods شما می ،بد.

گوشواره های صوتی نوا در دو رنگ طلا و نقره عرضه می شوند که به ترتیب 695 یورو (753 دلار آمریکا) و 595 یورو (645 دلار آمریکا) قیمت دارند. در حالی که آنها در حال حاضر در سراسر اروپا در دسترس هستند، Nova می گوید که در ابتدای سال جاری در ایالات متحده و ژاپن در دسترس خواهند بود.


منبع: https://www.theverge.com/2023/1/14/23555210/nova-audio-earrings-earbuds