دسته‌ها
اخبار

ایلان ماسک می گوید توییتر در ماه مه شارژ هر مقاله را معرفی خواهد کرد


توییتر ممکن است راه جدیدی را برای ناشران ارائه دهد تا از محتوای خود خارج از گزینه اشتراک تکراری معمولی ،ب درآمد کنند. به گفته رئیس شرکت، ایلان ماسک، توییتر اجازه خواهد داد ناشران رسانه ها از کاربران برای دسترسی به مقالات جداگانه ای که در وب سایت پست می کنند تا ماه آینده هزینه دریافت کنند. کاربران در نهایت بهای هر مقاله بالاتر از هزینه دسترسی به هر مقاله در صورت داشتن اشتراک در عوض، پرداخت خواهند کرد. اما ماسک گفت که این برای ،، است که می خواهند داستان گاه به گاه را از یک رسانه خاص بخوانند، بنابراین هر مقاله احتمالاً به اندازه یک اشتراک ماهانه هزینه نخواهد داشت.

این پلتفرم که ماه آینده راه اندازی می شود، به ناشران رسانه اجازه می دهد تا با یک کلیک، به ازای هر مقاله از کاربران هزینه دریافت کنند.

این به کاربر، که برای اشتراک ماهانه ثبت نام نمی‌کنند، این امکان را می‌دهد تا زم، که می‌خواهند مقاله‌ای را مطالعه کنند، قیمت بالاتری برای هر مقاله بپردازند.…

— ایلان ماسک (@elonmusk) 29 آوریل 2023

با این حال، در این مقطع زم،، جزئیات مربوط به ویژگی آینده مبهم باقی می‌ماند. ماسک تنها گفت که عرضه آن از ماه آینده آغاز خواهد شد – مشخص نیست که چه نوع حساب‌ها و رسانه‌هایی می‌توانند هزینه هر مقاله را ارائه دهند. علاوه بر این، مالک توییتر نگفته است که این وب سایت چقدر به ،وان کمیسیون دریافت خواهد کرد. هنگامی که شرکت رسماً Super Follows را با اشتراک ها جایگزین کرد، ماسک اعلام کرد که تا 12 ماه آینده هیچ پولی از سازندگان نخواهد گرفت. پس از پایان سال، توییتر فعال خواهد شد کاهش 10 درصدی در اشتراک ها

Engadget برای شفاف سازی با وب سایت تماس گرفته است، اما دیگر تیم مطبوعاتی ندارد. باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم تا بد،م آیا توییتر همان قانون را برای پرداخت به ازای هر مقاله اجرا خواهد کرد یا خیر. در نهایت، این شرکت کاهش خواهد یافت – توییتر تحت رهبری ماسک، ویژگی‌های پولی بیشتری را برای افزایش درآمد معرفی کرده است. در این مرحله کاملاً رایج است که نشان تأیید آن اکنون به ،وان یک امتیاز برای اشتراک آبی 8 دلاری در ماه آن است. توییتر همچنین API رایگان خود را تعطیل کرد تا یک API جدید راه اندازی کند که کاربران باید هزینه آن را بپردازند. دسترسی به API جدید برای مشتریان سازم، تقریباً 50000 دلار در ماه هزینه دارد، بنابراین برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها مانند مقامات حمل و نقل نیویورک تصمیم گرفتند به ادغام توییتر پایان دهند یا وب‌سایت را ، کنند.
منبع: https://www.engadget.com/elon-musk-says-twitter-will-introduce-per-article-charging-in-may-230739305.html?src=rss