دسته‌ها
اخبار

اکثر مردم می‌توانند دوباره توییت کنند، اما توییتر هنوز مشکلاتی دارد


با این حال، به نظر می رسد توییتر در حال بهبودی از مشکلات فنی است که افراد را از ارسال توییت باز می داشت مشکلات DMو دسترسی به TweetDeck هنوز به ظاهر ادامه دارد. Downdetector گزارش می دهد که مشکلات از حدود ساعت 4:30 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع شد، و توانایی نامحدود برای توییت ، حدود یک ساعت و نیم بعد دوباره برگشت.

این شرکت گفته است از مشکلات موجود آگاه است و در حال کار بر روی رفع آنها است.

توییت ها در طول قطعی جزئی قابل مشاهده بودند، اما چندین لبه اعضای کارکنان پیامی دریافت ،د که در آن هنگام تلاش برای پست ، یا بازتوییت ، پست دیگران، “بیش از حد مجاز روزانه برای ارسال توییت” هستند. برخی از کاربران توییتر گفتند که می‌توانند با برنامه‌ریزی توییت‌ها در آینده، این خطا را برطرف کنند.

هنوز مشکلاتی در مورد سرویس وجود دارد. من در حال حاضر نمی توانم به طور قابل اعتماد از DM یا اعلان ها استفاده کنم، حساب های جدید را دنبال کنم یا از TweetDeck استفاده کنم. قصد دارم به tweetdeck.twitter.com یک دکمه ورود به سیستم را نشان می دهد (با توجه به اینکه من قبلاً در توییتر وارد شده ام نباید این کار را انجام دهد) و با کلیک ، روی آن فقط صفحه قبل از بازخو، صفحه خالی می شود.

در حال حاضر مشخص نیست که چه چیزی باعث این مشکلات شده است – حتی مهندسان توییتر هنوز مطمئن نیستند که چه اتفاقی افتاده است. مطابق با اطلاعات. این گزارش می گوید که پیشنهاد شده است که تغییری منجر به هدایت نادرست درخواست های وب شده است. گزارش شده است که ماسک ایمیلی را برای کارمندان توییتر ارسال کرده و از آنها خواسته است تا کار روی ویژگی‌های جدید را «به نفع به حدا،ر رساندن پایداری و استحکام سیستم، به‌ویژه با عرضه Super Bowl» متوقف کنند.

این در حالی اتفاق می‌افتد که توییتر احتمالاً برای یک تغییر بزرگ آماده می‌شود. هفته گذشته، این شرکت اعلام کرد که عمدتاً از فردا دسترسی رایگان را برای API خود خاموش می کند و ایجاد تغییرات در یک سیستم اصلی می تواند عواقب ناخواسته ای داشته باشد. با این حال، در طول قطعی جزئی، حساب توسعه دهنده توییتر اعلام کرد که سطح رایگان فعلی فعال باقی خواهد ماند تا 13 فوریه، پس از آن به ایجاد «حدا،ر 1500 توییت در ماه» محدود می شود. یک سطح دسترسی پایه 100 دلاری در ماه نیز معرفی خواهد شد که “سطح پایین استفاده از API و دسترسی به Ads API” را ارائه می دهد.

به‌روزرس، چهارشنبه 8 فوریه، ساعت 6:27 عصر به وقت شرقی: به روز شد تا نشان دهد که می تو،د یک بار دیگر توییت ارسال کنید.

به‌روزرس، چهارشنبه 8 فوریه، ساعت 7:27 عصر به وقت شرقی: برای افزودن اعلامیه توییتر در مورد سطح رایگان API به روز شد..
منبع: https://www.theverge.com/2023/2/8/23591755/twitter-outage-down-rate-limit-dm-tweetdeck