دسته‌ها
اخبار

اپل کی آیپد مینی 7 را عرضه می کند؟


اپل نسل ششم آی‌پد مینی را در سپتامبر 2021 عرضه کرد و اولین بازطراحی بزرگ این دستگاه را در تمام تاریخ خود به ارمغان آورد – اما انتظار می‌رود که نسل هفتم چه زم، عرضه شود؟

آیپد مینی 7
در حالی که اپل آی‌پد مینی‌ را از سال 2012 تا 2016 هر سال به‌روزرس، می‌کرد، به‌روزرس،‌ها پس از آن بسیار کم‌تکرار شد و تنها یک به‌روزرس، جزئی در مارس 2019 قبل از طراحی مجدد در سال 2021 انجام شد. به‌،وان دستگاهی که اکنون به نظر می‌رسد بین به‌روزرس،‌ها برای مدت طول،‌تری باقی می‌ماند، به‌روزرس، سخت‌افزار در سال 2023 قطعی نیست، اما نسل هفتم آی‌پد مینی، مدل آی‌پدی است که به‌طور جدی شایعه شده است که احتمالاً امسال عرضه می‌شود.

تاکنون شایعات کمی در مورد آی پد مینی جدید منتشر شده است، اما بلومبرگمارک گورمن گفته است که بروزرس، امسال با یک “برآمدگی مشخصات” جزئی دور از ذهن نیست. مینگ چی کو، تحلیلگر اپل معتقد است که نسل هفتم آی‌پد در اوا، سال 2023 یا نیمه اول سال 2024 عرضه انبوه خود را آغاز می‌کند – بنابراین در حالی که عرضه آن در سال جاری امکان‌پذیر است، اوایل سال 2024 محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

آی‌پد مینی در حال حاضر شامل تراشه A15 Bionic اپل است. در حالی که A15 Bionic آی‌پد مینی را با آیفون 13 مینی، آیفون 13، نسل سوم آیفون SE، آیفون 14، آی‌فون 14 پ، و نسل سوم اپل تی‌وی 4K در یک سطح قرار می‌دهد. انتظار می‌رود این شش دستگاه با تراشه A15 در سراسر سال 2023 در فروش باقی بمانند، به این م،ی که احتمالاً این تراشه در میان محصولات اپل کاملاً رایج باقی خواهد ماند.

در نتیجه، آی‌پد مینی فعلی شامل سخت‌افزار تراشه‌های نسبتاً مدرن در کل سال جاری خواهد بود. با ویژگی‌هایی مانند پشتیب، نسل دوم Apple Pencil و Center Stage، امسال نیازی مبرم به به‌روزرس، دستگاه وجود ندارد و مشخص نیست که یک مدل جدید به جز یک تراشه جدیدتر مانند A16 Bionic و سخت‌افزار دوربین پیشرفته‌تر چه چیزی می‌تواند ارائه دهد.

به نظر می رسد سال 2023 سالی آرام برای به روز رس، سخت افزار آی پد باشد، و در حالی که ممکن است بتو،م مدل های جدیدی را ببینیم، تصویر فعلی نشان می دهد که آیپدهای جدید امسال به طور کلی بعید به نظر می رسند. از سوی دیگر، به نظر می رسد سال 2024 سال بسیار مهم تری برای خط تولید آی پد باشد.


منبع: https://www.mac،ors.com/2023/04/15/when-will-ipad-mini-7-launch/