دسته‌ها
اخبار

از سوفی بپرسید: STEM OPT من 30 روز دیگر منقضی می شود، گزینه های من چیست؟


کمک! شرکت من مرا در قرعه کشی H-1B امسال ثبت نام نکرد

سوفی الکورن
مشارکت کننده

سوفی الکورن بنیانگذار است قانون مهاجرت آلکورن در سیلی، ولی و جوایز کارشناسان حقوقی جه، 2019 “شرکت حقوقی سال در کالیفرنیا برای خدمات مهاجرت کارآفرین”. او مردم را با مشاغل و فرصت هایی که زندگی آنها را گسترش می دهد، مرتبط می کند.
پست های بیشتر این مشارکت کننده

  • از سوفی بپرسید: اگر با ویزای دانشجویی در ایالات متحده هستم، می توانم یک استارت آپ راه اندازی کنم؟
  • از سوفی بپرسید: چه تعداد گرین کارت استخدامی در سال در دسترس است؟

در اینجا یک نسخه دیگر است از «از سوفی بپرس»، ستون مشاوره که به سؤالات مربوط به مهاجرت در مورد کار در شرکت های فناوری پاسخ می دهد.

می‌گوید: «سوالات شما برای گسترش دانشی که به مردم در سراسر جهان اجازه می‌دهد از مرزها فراتر رفته و رویاهای خود را دنبال کنند، حیاتی هستند.» سوفی الکورن، یک وکیل مهاجرت سیلی، ولی. خواه در فعالیت های مردمی باشید، چه یک بنیانگذار یا به دنبال کار در سیلی، ولی، من دوست دارم به سوالات شما پاسخ دهید در ستون بعدی من.”

اعضای TechCrunch+ به ستون‌های هفتگی «از سوفی بپرس» دسترسی دارند. از کد تبلیغاتی ALCORN برای ،ید اشتراک یک یا دو ساله با 50٪ تخفیف استفاده کنید.


سوفی عزیز

STEM OPT من یک ماه دیگر منقضی می شود و شرکت من مرا در قرعه کشی H-1B امسال ثبت نکرد.

مطمئن نیستم الان چه گزینه هایی دارم. کمک!

– بی خوابی در سیلی، ولی

عزیز بی خواب

خیلی متاسفم که می شنوم کارفرمای شما شما را برای قرعه کشی H-1B امسال ثبت نام نکرده است! شرایط ممکن است برای ،، که ثبت نام نکرده اند و STEM OPT آنها در حال انقضا است مشابه باشد. هر چند نگران نباشید! من شما را تحت پوشش قرار داده ام. اما ابتدا، اجازه دهید چند چیز را که باید بد،د، از دوره مهلت شما شروع کنم.

تصویر ،یبی از سوفی آلکورن، وکیل قانون مهاجرت در مقابل پس‌زمینه‌ای با آرم TechCrunch.

اعتبار تصویر: جوانا بونیاک / سوفی الکورن (در یک پنجره جدید باز می شود)

مهلت 60 روزه

زم، که F-1 STEM OPT شما منقضی شود 60 روز مهلت دریافت می کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید که نمی تو،د در طول مهلت 60 روزه کار کنید. این دوره مهلت نباید با دوره مهلت 60 روزه که معمولاً توسط افراد دارای وضعیت H-1B استفاده می شود، اشتباه گرفته شود.

هدف از دوره مهلت دانشجویی F-1 این است که قبل از اینکه مجبور شوید ایالات متحده را ، کنید به شما زمان می دهد:

  • با ثبت نام در یک برنامه دانشگاهی جدید در موسسه دیگری و دریافت فرم جدید I-20 به تحصیل خود ادامه دهید.
  • برای تغییر وضعیت غیرمهاجرتی دیگر برای کار یا هدف دیگری درخواست دهید (USCIS اخیراً توضیح داده است که خوب است به دنبال شغل در وضعیت بازدیدکننده B باشید)
  • اگر واجد شرایط هستید و قصد ندارید به خارج از کشور سفر کنید، از طریق تنظیم وضعیت، برای گرین کارت اقدام کنید
  • کارهای خود را تمام کنید، به داخل ایالات متحده سفر کنید و ایالات متحده را ، کنید

اجازه دهید من به برخی از نکات ناب این لیست بپردازم:

ادامه تحصیل بده

بازار کار فناوری در سراسر جهان در حال حاضر می تواند دشوار باشد. بر اساس گزارش ها، تعداد افرادی که در صنعت فناوری از کار بیکار شده اند تا کنون در سال جاری از تمام سال 2022 فراتر رفته است. ا،اج ها.fyi. در سال 2022، 164511 نفر شغل خود را از دست دادند. در سال جاری تاکنون بیش از 183000 نفر در صنعت فناوری بیکار شده اند.

با توجه به این موضوع، ممکن است بخواهید ادامه تحصیل خود را به ،وان یک دانشجوی F-1 با ثبت نام در یک برنامه مدرک تمام وقت در نظر بگیرید. به طور معمول، آموزش عملی درسی (CPT) در برخی از دانشگاه ها و کالج ها در دسترس است. CPT دانش آموز F-1 را که حداقل یک سال تحصیلی تمام وقت ثبت نام کرده و هنوز فارغ التحصیل نشده است را قادر می سازد تا کار کند، اما برخی از برنامه ها CPT “روز اول” را ارائه می دهند.

به خاطر داشته باشید که کار برای یک سال CPT تمام وقت (بیش از 20 ساعت کار در هفته) به این م،ی است که شما واجد شرایط نخواهید بود آموزش عملی اختیاری (OPT). کار پاره وقت تحت CPT (20 ساعت در هفته یا کمتر) به این م،ی است که اگر مدرک شما در و، امنیت داخلی ایالات متحده باشد، همچنان واجد شرایط OPT و احتمالاً تمدید STEM OPT دو ساله دیگر خواهید بود. لیست برنامه های تعیین شده STEM.

وضعیت خود را به بازدیدکننده تغییر دهید
منبع: https://techcrunch.com/2023/04/26/ask-sophie-my-stem-opt-expires-in-30-days-what-are-my-options/