دسته‌ها
اخبار

ادغام Microsoft 365 به کروم بوک ها می آید


نمای نزدیک Chromebook روی لوگوی Chrome
کنستانتین ساووسیا/Shutterstock.com

کروم‌بوک‌ها قبل از هر چیز برای کار با سرویس‌های Google طراحی شده‌اند، اما با همه چیز از برنامه‌های لینو، گرفته تا پلتفرم‌های بازی ابری نیز به خوبی کار می‌کنند. گوگل اکنون در حال کار برای بهبود Microsoft 365 در کروم بوک ها است.

گوگل اعلام کرد که با مایکروسافت همکاری می‌کند تا «تجربه راه‌اندازی هدایت‌شده‌ای را ارائه دهد که آنها را در مراحل نصب برنامه وب Microsoft 365 و اتصال Microsoft OneDrive به برنامه Chromebook Files خود می‌برد». ادغام جدید در چند ماه آینده در دسترس خواهد بود و زودتر در کانال های توسعه دهنده سیستم عامل کروم و بتا ظاهر می شود.

هنوز جزئیات خاصی وجود ندارد، اما به نظر می رسد باز ، فایل های مایکروسافت آفیس از فضای ذخیره سازی محلی (مانند درایو USB یا پوشه دانلودها) پیامی برای راه اندازی Microsoft 365 در Chromebook شما نمایش می دهد. فایل‌هایی که از طریق این روش باز می‌شوند به Microsoft OneDrive منتقل می‌شوند، جایی که تغییرات در فضای ابری همگام‌سازی می‌شوند.

تصویر سیستم عامل کروم
تصویر ماکت برای ادغام آینده مایکروسافت 365 گوگل

Google Docs قبلاً پشتیب، می‌کند باز ، فایل‌های آفیس در کروم‌بوک، بنابراین مشخص نیست که آیا این گزینه دیگری خواهد بود یا جایگزین Docs به ،وان کنترل کننده پیش فرض اسناد آفیس در کروم بوک ها می شود. همه طرفدار کپی شدن فایل‌های محلی در فضای ذخیره‌سازی ابری فقط برای مشاهده و ویرایش نیستند، بنابراین امیدواریم که ویژگی Docs یک گزینه باقی بماند، یا Google بتواند با برنامه‌هایی مانند کار کند. دفتر پولاریس برای ارائه گزینه های غیر ابری بیشتر.

منبع: گوگل
از طریق: Thurrot

منبع: https://www.،wtogeek.com/869498/microsoft-365-integration-is-coming-to-chromebooks/