دسته‌ها
اخبار

آیا میخ یاب های گران قیمت ارزش خرید دارند؟ – بررسی Geek


لازم نیست که یک بازی حدس زدن باشد.

مردی با استفاده از گل میخ یاب روی دیوار
ungvar/Shutterstock.com

در حالی که بیشتر گل میخ یاب ها آهنرباهای شکوهمند هستند، آنهایی که گران قیمت هستند کار بهتری انجام می دهند و دیوارهای ضخیم تر را اسکن می کنند، که ضروری است. هیچ‌کدام از آنها بی‌خطا نیستند، اما هر چیزی بهتر از هیچ است.

گل میخ یاب ابزار ارزشمندی است که همه باید در خانه داشته باشند، اما آیا موارد گران قیمت بهتر عمل می کنند؟ هنگام آویزان ، تصاویر، نصب تلویزیون 75 اینچی جدید به دیوار، یا کار بر روی یک پروژه DIY در خانه، ابزار خوبی برای یافتن ایمن گل میخ ها و اجتناب از سیم های برق پشت دیوار می خواهید.

در حالی که همیشه می‌تو،د از روش «در زدن، گوش دادن و حدس زدن» استفاده کنید یا از یک خواربارفروشی یا فروشگاه لوازم خانگی در نزدیکی یک گل میخ یاب ارزان قیمت بگیرید، سوراخ ، روی دیوار کار خطرناکی است. و هیچ چیز بدتر از این نیست که یک گل میخ را به طور کامل از دست بدهید و مجبور شوید سوراخ دیگری در دیوار خود ایجاد کنید.

شما می تو،د گل میخ ارزان قیمت را برای حدود 10 دلار یا 50 تا 100 دلار برای یک گل میخ یاب یا چند سنسور حرفه ای هزینه کنید. در زیر، ما به برخی از عوامل مهم می پردازیم و توضیح می دهیم که آیا گل میخ یاب های گران قیمت تر حتی ارزش ،ید دارند یا خیر.

Stud Finder چیست

گچ و گچ در اتاق نشیمن
رابرت کنشکه/Shutterstock.com

گل میخ یاب ابزار محبوبی است که در ساخت و سازهای تجاری پیدا خواهید کرد و بسیاری از صاحبان خانه آنها را برای نصب تصاویر، آینه ها و قفسه ها دارند. همانطور که از نام آن پیداست، این ابزار می تواند به شما کمک کند گل میخ هایی را که پشت دیوار خشک رنگ شده خود پنهان شده اند پیدا کنید.

قبل از آن رنگ تازه در خانه، دیوارها شبیه تصویر بالا هستند. تمام این خطوط سوراخ‌های میخ‌ها و پیچ‌هایی را که از دیوار خشک به گل میخ‌های چوبی و قاب خانه می‌رود، می‌پوشاند.

وقتی سعی می کنید یک میخ را به دیوار بکوبید و یک قاب ع، سنگین را آویزان کنید، می خواهید آن میخ یا پیچ را در گل میخ چوبی قرار دهید، نه فقط دیوار خشک را. و حتی اگر لنگرها و بست های دیوار خشک کار می کنند، بهتر است یک گل میخ در دیوار خود پیدا کنید. به علاوه، لنگرها سوراخ های بزرگی ایجاد می کنند.

گل میخ یاب ها معمولا در دو گزینه فروخته می شوند: یاب مغناطیسی که پیچ ها را تعیین می کند یا مدل الکتریکی با چند ویژگی و سنسور اضافی. بسته به آنچه ،یداری می کنید، زمان آسان تری برای چکش زدن به چوب خواهید داشت. برخی حتی قول می‌دهند که «درون دیوارتان» را به شما نشان دهند پول کافی ،ج کن.

آیا میخ یاب ارزان کار می کند؟

گل میخ ارزان قیمت روی دیوار
Lost_in_the_Midwest/Shutterstock.com

گل میخ یاب های الکترونیکی معمولاً با باتری کار می کنند، به طور فعال گل میخ را با استفاده از حسگرها تشخیص می دهند و اغلب می توانند چگالی گل میخ را نیز پیدا کنند. برخی می‌توانند چوب و ف، را ببینند و مدل‌های گران‌تر حتی دارای ویژگی تشخیص برق متناوب هستند.

من یک گل میخ یاب 10 دلاری شبیه مدل تصویر بالا دارم و پس از چند دقیقه گذراندن با آن، به سرعت از تمام نکات مثبت کاذب، بیپ و عجیب و غریب ناامید خواهم شد. تنها کاری که انجام می دهد این است که وقتی چیزی را حس می کند بوق می زند، و من مطمئن نیستم که می خواهم چوب، لوله ف،ی را سوراخ کنم یا به سیم های برق برخورد کنم. نه ممنون! و تلاش برای استفاده از گل میخ مغناطیسی حتی بدتر و بیشتر یک بازی حدس زدن است.

مشکل اینجاست که همه خانه ها ی،ان ساخته نمی شوند. برخی از دیوارهای خشک 5/8 اینچی استفاده می کنند، شما می تو،د از دیواره خشک 1/2 اینچی استفاده کنید، برخی از آنها از چوب های سفالی یا تزئینی در بالای دیوار خشک استفاده می کنند و برخی از خانه ها کاملاً از مواد دیگری استفاده می کنند. مگر اینکه خانه جدیدی بسازید، احتمالاً عمق مصالح دیوار را نمی د،د و گل میخ ارزان قیمت ابزارهای همه منظوره و فاقد ویژگی هستند. بسیاری از دیوارهای ضخیم نمی خوانند و آن را بی فایده می کنند.

مزایای ،ج ، پول بیشتر

<،on type="،on" cl،="lty-playbtn">
پخش ویدئو

یک گل میخ یاب خوب فقط چوب را در پشت دیوارهای شما قرار نمی دهد. بیش از یک اینچ عمق می خواند و حتی به شما کمک می کند مرکز آن 2×4 را پیدا کنید. من ….. را دارم گل میخ یاب فرانکلین T6، و هر دو سر گل میخ را به من نشان می دهد و باعث می شود چند میخ در دیوار قرار دهم، یک ع، با فاصله ی،ان نگه داشته شود و شانس کمتری برای اشتباه داشته باشد.

برخی از مدل‌های گران‌تر، حتی مدل‌های زیر 30 دلار، دارای حالت «حسگر عمیق» هستند که روی دیوارهای ضخیم‌تر کار می‌کند. بنابراین، اگر مواد موجود در خانه خود را می د،د، این یک مسیر عالی است. با این حال، بسیاری از ناود،‌های «فوق‌العاده‌تر» صفحه‌نمایش‌هایی دارند که سعی می‌کنند به توضیح آنچه پیدا می‌کنند کمک کنند، اما معمولاً کاربر را گیج می‌کنند.

همیشه ایده خوبی است که دفترچه راهنمای کاربر را بخو،د، ببینید آیا گل میخ یاب نیاز به کالیبراسیون دارد یا خیر، و سعی کنید از حالت عمق من، برای عمق دیوار خشک خانه خود استفاده کنید. ویدیوی بالا کمی بیش از حد است، زیرا بیشتر دیوارها چیزهای زیادی در پشت خود پنهان نمی کنند، اما به شما نشان می دهد که گل میخ یاب چقدر می تواند نادرست باشد.

آیا باید گل میخ یاب بهتری ب،ید؟

گل میخ یاب و آیفون
مشمول

بنابراین، آیا باید به استفاده از گل میخ یاب که دارید ادامه دهید یا چیز گران‌تری ب،ید؟ خوب، این بستگی به تعداد دفعات استفاده از آن و نوع دیوارهای خانه شما دارد. با این حال، بله، می تو،د بدون صرف هزینه زیاد از یک گل میخ یاب گران تر بهره مند شوید.

یک گل میخ یاب با کیفیت دارای حالت های عمقی متعدد است، به شما در مورد کابل های الکتریکی که می خواهید از آنها اجتناب کنید هشدار می دهد و یک نمونه خوب کار را آسان تر می کند. در عین حال، هر گل میخ یاب بهتر از هیچ است. همانطور که گفته شد، هیچ یک از آنها بی‌خطا نیستند و همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده می‌کنید، چندین متغیر می‌توانند مشکلاتی ایجاد کنند. این شامل DIY 2 یکی از گران ترین گل میخ یاب ها است، اما زم، که کار می کند به طرز شگفت انگیزی دقیق است.

یک گل میخ یاب گرانتر ارزشش را دارد، به خصوص اگر عمق دیوارهای خود را بد،د. شما همیشه می خواهید افقی و عمودی بروید و سعی کنید موارد مثبت کاذب را رد کنید و تصاویر را در مناطقی که کمتر احتمال دارد چیزی در پشت دیوار خشک پنهان شده باشد آویزان کنید.

در بسته شدن، جنس دیوار شما و نوع ابزاری که استفاده می‌کنید اهمیت دارد، اما هیچ چیز بی‌خطر نیست. بنابراین، اگر نگران هستید، استخدام یک متخصص را در نظر بگیرید.

آنچه ما دوست داریم

ابزار مغناطیسی ارزان

برو بزرگ!

آمازون

179.95 دلار
189.95 دلار صرفه جویی 5%
منبع: https://www.reviewgeek.com/140693/are-expensive-stud-finders-worth-buying/