دسته‌ها
اخبار

آمریکایی متولد چین جیمز هونگ لذت بخش را به بازیگران خود اضافه می کند


جیمز هانگ بازیگر در سال 2022 در مصاحبه با CBS Sunday Morning.

اقتباس دیزنی + از ژن لوئن یانگ چینی متولد آمریکا به نظر مقدر بود که در لحظه ای که اضافه شد به آن نگاه کند میشل یو و که هوی کوان به بازیگران آن اگرچه انتخاب بازیگران قبل از سال 2022 که این زوج رهبری مش، داشتند انجام شد همه چیز همه جا به یکباره، موفقیت ادامه دار آن فیلم، به ویژه پس از اعلام آن فیلم، قدرت بیشتری به نمایش اضافه کرده است دزد صحنه استف، هسو همچنین برای حضور مهمان به برنامه می آمد.

اکنون این نمایش اساساً به ،وان یک اتحاد مجدد برای خانواده وانگ عمل می کند، همانطور که جیمز هانگ نیز در این برنامه حضور خواهد داشت. در سریال در نقش امپراطور جید. دیزنی ش،ت این خبر با یک تیزر تری، که با ش،تن به پایان می رسد ستاره‌های مهمان که به این سریال می‌پیوندند. علاوه بر هونگ و هسو، مهمانان همکار شامل رونی چینگ (M3GAN)، جیمی او. یانگ (سیلی، ولی) روزالی چیانگ (قرمز شدن)و لئونارد وو (شبح تسوشیما). طبق تری،، ستاره های مهمان بیشتری در بال منتظر معرفی شدن هستند.

Locker Reveal | چینی متولد آمریکا | دیزنی +

در این سریال، دبیرستان جین وانگ (با بازی بن وانگ) یک فرزند متوسط ​​از مهاجران چینی است که با آملیا هریس (سیدنی تیلور) جدیدترین دانش آموز مبا، ای مدرسه اش برخورد می کند. از آنجا، او گرفتار جنگی بین خدایان اساطیر چینی می شود و با شخصیت های مهم اساطیری فرهنگ خود مانند سان ووکانگ (د،ل وو) و پرنسس آیرون فن (پوپی لیو) دست و پنجه نرم می کند. از جانب سفر به غرب. Yآن ها رمان گرافیکی سال 2006 که نمایش بر اساس آن برنده شد یا نامزد چندین جایزه ادبی شد، از جمله جایزه بهترین کمیک سال 2007 از سوی Publishers Weekly و تاپ کمیک مجله تایم برای آن سال خاص.

چین هان و یئو یان یان نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند، و به کارگرد، شانگ چی د،ل دستینی کرتون چینی متولد آمریکا انتظار می رود در بهار در دیزنی + منتشر شود.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ بررسی کنید که چه زم، باید انتظار آ،ین را داشته باشید مارول، جنگ ستارگان، و پیشتازان فضا نسخه های بعدی چه چیزی است DC Universe در فیلم و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بد،د دکتر هو.


منبع: https://gizmodo.com/james-،ng-american-born-،ese-disney-1850104516