دسته‌ها
اخبار

آمازون Flipper Zero را با ادعای نقض خط مشی ممنوع می کند


آمازون F فوق العاده همه کاره را ممنوع کرده استلبه صفر ابزار تست قلم بر روی پلتفرم خود و بر،ب گذاری آن به ،وان یک دستگاه اسکیمینگ کارت ممنوع است.

جیسون مانتزوکاس در مورد آنچه که دختران کاغذی را منحصر به فرد می کند

Flipper Zero تقریباً شبیه یک ،اب‌بازی کودکانه است، با نمای بیرونی سفید و نارنجی و تصویری از یک دلفین. در بالای صفحه نمایش اما این دستگاه می تواند برای کارهایی مانند باز ، درهای گاراژ، تغییر علائم قیمت در پمپ بنزین ها، باز ، قفل درهای خودرو، رهگیری سیگنال های بلوتوث یا حتی دسترسی به رایانه شخصی استفاده شود. Flipper Zero همچنین می تواند به کدهای ورودی بدون کلید دسترسی پیدا کند، که معمولا توسط قفل های کنترل شده با RFID محافظت می شوند.

دستگاه به صورت ویروسی در آمد TikTok سال گذشته، با نشان دادن کاربر، که چگونه این ابزار کوچک زیبا می تواند آنها را به سرعت به هکرهای آماتور تبدیل کند. از جمله قابلیت های آن، امکان استفاده از دستگاه برای خواندن شماره کارت اعتباری از طریق کیف پول و شلوار است.

ال، کولاگین، یکی از خالقان Flipper Zero گفت سیمی که دستگاه برای اه، آموزشی و سرگرمی علاقه مندان در نظر گرفته شده است. او به این رسانه گفت: «ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم چیزی را عمیقاً درک کنید، نحوه کارکرد آن را بررسی کنید، و دنیای بی‌سیمی را که در اطراف شماست، اما درک آن دشوار است، کشف کنید.

G/O Media ممکن است کمیسیون دریافت کند

مجموعه کامل کمپل، احیا کننده مو

32 دلار تخفیف

مجموعه کامل کمپل، احیا کننده مو

مبارزه با ریزش مو با علم
همین الان می تو،د مجموعه کامل کمپل، احیا کننده مو را با قیمت شارژ مجدد تهیه کنید. این فقط 98 دلار برای عرضه 30 روزه و 32 دلار از قیمت معمولی مکمل است. این مکمل ثابت شده است که نتایج را ارائه می دهد. آگوستینوس بادر یک کارآزمایی دوسوکور شش ماهه را انجام داد که نشان داد افرادی که از این مکمل استفاده می ،د تعداد موهای خود را تا 56 درصد، درخشندگی موها را تا 100 درصد افزایش دادند و در مقایسه با افرادی که دارونما مصرف ،د، 98 درصد کاهش آسیب مو را مشاهده ،د.

با افزایش محبوبیت دستگاه، آمازون وارد عمل شد و تصمیم گرفت که هیچ ربطی به این چیز ندارد. جستجوی سریع در سایت نشان می دهد که Flipper Zero در هیچ کجای سایت برای ،ید در دسترس نیست. تنها موارد ذکر شده، بردهای توسعه دهنده WiFi برای دستگاه و کیت های فیلد Flipper Zero است. پیوندهای قبلی که مشتریان را به ،ید دستگاه راهنمایی می‌کرد، اکنون صفحه «در دسترس نیست» را نشان می‌دهد یا می‌گویند: «متأسفیم، نتوانستیم آن صفحه را پیدا کنیم. جستجو کنید یا به صفحه اصلی آمازون بروید.” بلیپ کامپیوتر گزارش شده است.

این ،وجی شامل تصویری از پیام آمازون در صفحه قبلی Flipper Zero بود که از آن زمان حذف شد و به کاربران اطلاع داد: «این محصول به ،وان یک دستگاه اسکیمینگ کارت شناسایی شده است. سیاست آمازون فروش یا فهرست ، دستگاه‌های اسکیمینگ کارت را ممنوع می‌کند.» در ادامه این اطلاعیه آمده است: «ما این اقدام را انجام دادیم زیرا این محصول برای فروش در Amazon.com مجاز نیست. این وظیفه شماست که مطمئن شوید محصولاتی که ارائه می‌دهید با تمام قو،ن، مقررات و سیاست‌های آمازون مطابقت دارند.»

آمازون بلافاصله به درخواست Gizmodo برای اظهار نظر پاسخ نداد.

سیاست های شرکت منع فروش قفل چیدن و سرقت دستگاه ها و به طور خاص شامل «دستگاه های اسکیمینگ کارت» به ،وان مثال است. اگرچه Flipper Zero دیگر در آمازون در دسترس نیست، هنوز هم می توان آن را مستقیماً از طریق آن ،یداری کرد سایت شرکت به قیمت 169 دلار.

و در حالی که کولاگین به Wired گفت که این دستگاه ها پتانسیل تبدیل شدن به یک تهدید را دارند، او تاکید کرد: “این تقصیر فلیپر نیست.” او افزود: «افراد بدی وجود دارند و می‌توانند با هر رایانه‌ای کارهای بدی انجام دهند. ما قصد نداریم قو،ن را زیر پا بگذاریم.»

فلیپر بلافاصله به درخواست Gizmodo برای اظهار نظر پاسخ نداد.

به روز رس، 4/7/2023 در 21:22:

این مقاله در اصل به اشتباه طلسم Flipper Zero را اردک نامیده است. در واقع یک دلفین است– جناس با نام فلیپر.


منبع: https://gizmodo.com/amazon-bans-flipper-zero-card-skimming-on-tiktok-1850313284