دسته‌ها
اخبار

آخرین تریلر «فیلم برادران سوپر ماریو» گربه ماریو را در مقابل دانکی کونگ قرار می دهد


در آ، هفته، نینتندو یک تری، غافلگیرکننده از آن به اشتراک گذاشت این فیلم برادران سوپر ماریو. این کلیپ 30 ث،ه ای فیلم دیگری از صحنه ای را نشان می دهد که برای اولین بار در تری، نینتندو نمایش داده شد. مهمتر از آن، این اولین فرصت ما برای شنیدن برداشت ست روگن در مورد Donkey Kong است. پس از پوشیدن کت و شلوار گربه ای ماریو که اولین بار در سال 2013 معرفی شد ، ، ،گ روگن شروع به خندیدن می کند. «جعبه گربه را گرفتی! متاسفم، میمون قبل از جدی شدن به دشمن سابقش می گوید. “حالا تو بمیری.”

با تری، یکشنبه، نینتندو اکنون به طرفداران این فرصت را داده است که کل گروه بازیگران را بشنوند. فیلم برادران سوپر ماریو، از جمله کریس پرت در نقش ماریو، جک بلک در نقش بوسر و آنیا تیلور جوی در نقش هلو. پس از انتشار دومین تری، فیلم، شیگرو میاموتو، خالق ماریو، گفت که نینتندو مدل Donkey Kong را برای اولین بار از زم، که میمون در سال 1994 به سه بعدی تبدیل کرد، دوباره طراحی کرد. کشور ، کنگ. این شرکت به سراغ طراحی کمیک تری رفت که یادآور شخصیت اصلی Donkey Kong بود. فیلم برادران سوپر ماریو از 7 آوریل وارد سینماها می شود.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.


منبع: https://www.engadget.com/the-latest-super-mario-bros-movie-trailer-pits-cat-mario-a،nst-donkey-kong-215133040.html?src=rss